تحلیل آمار سایت و وبلاگ

تور برزیل ویژه نوروز93

 

جزئیات پکیج :

تعداد شب : 11
تعداد روز : 12
وعده غذایی : صبحانه
نوع سفر : هوایی
پرواز : ترکیش
خدمات تور : ترانسفر فرودگاهی, بیمه مسافرتی , راهنمای فارسی زبان, ویزا, اقامت هتل, بلیط هواپیمای ترکیش در مسیر تهران-استانبول-سائوپائولو و ریودوژانیرو-استانبول-تهران, پرواز داخلی سائوپائولو-ایگواسو-ریودوژانیرو, دو گشت ویژه همراه با ناهار در رستورانهای برزیلی
توضیحات :

جاذبه های گردشگری
سائوپائولو
موزه هنر: این موزه یکی از موزه های مهم در امریکای لاتین محسوب می شود. در سال 1947 توسط کار آفرین آسیسی شاتوبریان تاسیس شده و در خیابان پائولیستا واقع است.
محله آزادی: محله محبوب ژاپنی در شهرستان سائوپائولو است. این محله در سال 1950 ایجاد شده و بزرگترین جامعه ژاپن خارج از ژاپن است.

ایگواسو
چهارمین شهر ایالت پارانای برزیل و پانزدهمین شهر بزرگ این کشور است. ایگواسو دروازه ای به دو کشور پاراگوئه و آرژانتین است و آبشارهای ایگواسو را در خود جای داده.
آبشارها: یکی از مشهور ترین جاذبه های برزیل، آبشارهای رود ایگواسوست که مقدار جریان آب آنها سه برابر آبشارهای نیاگارا براورد شده است. این آبشارها بین کشور برزیل و آرژانتین قرار دارند و هر سمت آن، نماهای مخصوص به خود را دارد. پارک ملی سمت برزیل تورهایی شامل گشت آبشار و قایق سواری در پایین آبشار را برای توریست ها اجرا میکند. مه و قطرات آبی که از گلوگاه شیطان ایگوازوی این آبشار به هوا بلند میشود از ۳۰ تا ۱۵۰ متر ارتفاع دارد. این آبشار شامل چندین آبشار کوچکتر است و تنها با تماشای آن از هوا میتوانید به عظمت و زیبایی آن پی ببرید.
پارک پرندگان: در این پارک که در نزدیکی ورودی آبشارهای ایگواسو و پارک ملی ایگواسو قرار دارد میتوانید پرندگان بسیاری را از نزدیک مشاهده کنید. در پارک پرندگان که در محوطه ای ۱۷ هکتاری از جنگل های بومی بنا شده، لانه های پرندگان مختلف با بافت جنگل ادغام شده اند و فضایی زیبا را بوجود آورده اند. این پارک محل زندگی حدود ۹۰۰ پرنده و ۱۸۰ گونه حیوانیست. همچنین بخش پروانه ها و خزنده های این پارک از جذابیت های خاصی برخوردارند.
جاذبه مرز سه کشور: در ۹.۵ کیلومتری ایگواسو، در محل تلاقی ایگواسو و پارانا، و در ورودی پورتو میرا، مرز سه کشور و نقطه مشترک بین برزیل، آرژانتین و پاراگوئه قرار دارد. از این نقطه نمایی فوق العاده به اطراف قابل رویت است.

ریودوژانیرو
کرکووادو: مجسمه معروف حضرت مسیح (ع) که 38 متر و 635 تن وزن دارد در ارتفاعات کرکووادو قرار دارد.
ساحل ایپانما  و کوهستان کله قند: ساحل ایپانما  در ریو نیز یکی دیکر از جاذبه‌های ریو است. سری به ساحل کاپوکوبانا  نیز بزنید.
کوهستان کله قند ، قله‌ای به شکل کله قند است که رفت و آمد به آن توسط تله کابین صورت می‌گیرد و نمای بسیار زیبایی از ارتفاعات کوه و ساحل را به شما می‌دهد.
مراکز خرید: لوجاس آمریکانز، ریو سل شاپینگ سنتر، سائو کنزا دو فشن مال مراکز خرید ریودوژانیرو هستند.


لطفا جهت مشاهده ی قیمت ها و شرایط ثبت نام فایل PDF ضمیمه را دانلود کنید.

تاریخ رفت : 01/01/1393
دانلود نسخه پی دی اف پکیج :
  • (237 مرتبه)
این مطلب 6342 بار دیده شده است