تور چین

 

 
 • درباره چین

  درباره چین

 • جاذبه های گردشگری چین

  جاذبه های گردشگری چین

 • غذاهای چین

  غذاهای چین

 • رستوران های ایتالیا

  رستوران های چین

 • هتل های چین

  هتل های چین

 • مراکز خرید چین

  مراکز خرید چین

درباره چین

چین با نام رسمی جمهوری خلق چین (به چینی: 中华人民共和国)، پرجمعیت‌ترین کشور دنیا با بیش از ۱٫۳ میلیارد نفر سکنه‌است. این کشور که در شرق قاره آسیا واقع شده توسط حزب کمونیست چین در قالب نظام تک‌حزبی اداره می‌شود.این حزب بر ۲۲ استان، ۵ منطقهٔ خودمختار، ۴ شهر با مدیریت مستقیم (پکن، تیانجین، شانگهای و چونگ‌کینگ) و ۲ منطقهٔ اداری ویژهٔ بسیار خودمختارِ هنگ کنگ و ماکائو حکومت می‌کند. پایتخت کشور پکن است.
جمهوری خلق چین با حدود ۹٫۶ میلیون کیلومتر مربع سومین یا چهارمین کشور وسیع دنیا و دومین کشور بزرگ دنیا از نظر وسعت خاکی (بدون احتساب آب‌های داخلی) است.
چین چشم‌انداز طبیعی متنوعی دارد، از استپ‌های جنگلی و بیابان‌هایی چون گبی و تکله‌مکان در ناحیهٔ خشک شمالی نزدیک به مغولستان و سیبری ِ روسیه گرفته تا جنگل‌های زیرگرمسیری در سرزمین‌های مرطوب جنوبی نزدیک به ویتنام، لائوس و برمه. مناطق غربی کشور ناهموار است و رشته‌کوه‌های هیمالیا و تیان شان مرز طبیعی آن را با هند و آسیای میانه ترسیم می‌کنند. در مقابل، نواحی شرقی این کشور کم‌ارتفاع است و با ساحلی به طول ۱۴٫۵۰۰ کیلومترمربع در جنوب شرقی با دریای جنوب چین و در شرق با دریای شرق چین همسایه‌است که در سوی دیگرش تایوان، کره و ژاپن قرار گرفته‌اند.
تمدن چین باستان یکی از کهن‌ترین تمدن‌های تاریخ است که در سواحل حاصل‌خیز رود زرد که در دشت شمال چین جاری‌ست شکوفا شد.نظام سیاسی چین بیش از ۶ هزار سال مبتنی بر سلطنت مطلقهٔ موروثی بود. نخستین دودمان پادشاهی این کشور دودمان شیا در حدود ۲ هزار سال پ. م بود. اما نخستین حکومتی که چین را متحد کرد دودمان چه‌این در ۲۲۱ پ. م بود. آخرین دودمان پادشاهی این کشور هم چینگ بود که در ۱۹۱۱ با تشکیل جمهوری چین به رهبری کومینتانگ حزب ملی چین، نابود شد. چین در نیمهٔ اول سدهٔ بیستم میلادی در دریایی از اختلافات و جنگ‌های داخلی غوطه‌ور بود که کشور را به دو اردوگاه سیاسی عمده تقسیم کرده بود؛ کومینتانگ و حزب کمونیست چین. مخاصمات اصلی در ۱۹۴۹ با پیروزی کمونیست‌ها در جنگ داخلی و تأسیس جمهوری خلق چین در سرزمین اصلی پایان یافت. جمهوری چین به رهبری کومین‌تانگ پایتخت خود را به تایپه در تایوان منتقل کرد و حکومت آن امروزه به تایوان، کینمن، ماتسو و چند جزیره دوردست دیگر محدود شده‌است. از آن هنگام جمهوری خلق چین و جمهوری چین درگیر اختلافات سیاسی شدیدی با یکدیگر در مورد حق حاکمیت و وضعیت سیاسی تایوان بوده‌اند.
از هنگام اجرای اصلاحات اقتصادی در چین برای پی‌ریزی یک اقتصاد مدرن، چین یکی از سریع‌ترین رشدهای اقتصادی دنیا را داشته‌است. این کشور هم‌اکنون بزرگترین صادرکننده و دومین واردکنندهٔ بزرگ کالا است و دومین اقتصاد بزرگ دنیا بر پایهٔ تولید ناخالص داخلی را در اختیار دارد. چین عضو دائم شورای امنیت سازمان ملل و سازمان‌های چندجانبه‌ای همچون سازمان تجارت جهانی، اپک، سازمان همکاری شانگهای و گروه ۲۰ است. چین به عنوان کشوری دارای سلاح هسته‌ای از بزرگترین ارتش دائمی دنیا و دومین بودجه دفاعی بزرگ دنیا برخوردار است. چین همچنین از سوی برخی از دانشگاهیان، تحلیل‌گران نظامی، اقتصادی و سیاسی یک ابرقدرت بالقوه لقب گرفته‌است.

 

دامنه اینترنتی .cn‏
پیش‌شماره تلفنی ۸۶+
پایتخت و بزرگترین شهر پکن و شانگهای
زبان رسمی زبان ماندارین
نوع حکومت دولت سوسیالیستی تک‌حزبی
واحد پول یوان (رنمینبی) (RMB)
شهرهای توریستی پکن، گوانگ ژو، گوئیلین، هانگژو، نانجینگ،
شانگهای، شی آن، سوژو و کون مینگ
مذهب

۱۱ تا ۱۶ درصد چینی ها بودایی،
3 تا ۴ درصد مسیحی و یک درصد مسلمان

فاصله هوائی تا تهران 7 ساعت، 15 دقیقه
ساعت چهار ساعت و نیم جلوتر از ایران

آب و هوای چین

آب و هوای کشوری با وسعت چین، بیشتر از دیگر کشورها مورد توجه قرار می گیرد، زیرا آب و هوای آن، از شمال تا جنوب متفاوت است؛ به ویژه در زمستان. برای مثال در حالی که دمای هاربین، در زمستان حدود ٣٠ - درجه ی سانتی گراد است، دمای شانگهای ٣٥ درج هی سانتی گراد است. پس بهتر است قبل از سفر به این کشور، اطلاعات آب و هوای آن را بررسی کنید.
- منطقه ی سرد معتدل: قسمت شمال استان هیلونگجیانگ و مغولستان
- منطقه ی نیمه معتدل: Jilin ، شمال Xinjiang و بسیاری از مناطق هیلونگجیانگ، لیائونینگ و مغولستان
- منطقه ی گرم معتدل: منطقه میانی و پایین تر از رودخانه زرد، شاندونگ، ،Shanxi شاآنشی و استان هبی
- منطقه ی نیمه گرمسیری: جنوب ایزوترم از کوه Qinling تا رودخانه ، Huaihe در شرق فات تبت، چینگهای شامل شهرستان های شانگهای، گوانگژو، هنگ کنگ، ما کائو، Guilin ،Hangzhou ، سوژو، کونمینگ، دالی، Lijiang ، چنگدو
- منطقه ی گرمسیری: استان Hainan در جنوب تایوان، گوانگدونگ و استان یوننان بارش در چین اساسا به طور منظم صورت مي گيرد و بارش متوسط سالانه حدود ۶۰۰۰ میلیمتر می باشد. فصل بارانی عمدتا مي و سپتامبر (در بهار و تابستان) است. وزش بادهای موسمی جنوب شرقی از غرب اقیانوس آرام و بادهای موسمی جنوب غربی از اقیانوس هند بر روی سرزمین چین علت اصلی بارش باران است که در ماه های آوریل و می شروع می شود.


شهرها و استان های چین

شانگهای

پایتخت اقتصادی چین و پر جمعی تترین شهر آن با حدود ٢٠ میلیون نفر جمعیت، آمیزه ای است از آثار تاریخی و معابد و محله های قدیمی که مانند یک نقاشی آبستره در کنار آسمان خراشهای مدرن و امروزی، تالارهای بورس سهام و فلزات و مغاز ههای شیک برندهای گرانقیمت، در هم تنیده اند. در کمترین شهری از دنیا می توان چنین ترکیب شلوغ اما دوست داشتنی را در کنار هم یافت.
شانگهای در واقع بیشتر شبیه به یک انبار شلوغ است که گوئی در پشت ظاهر بی نظمش، ترتیب خاصی نهفته و این ترتیب، جز با سپردن خود به دست این ابر شهر استثنائی آشکار نمی شود.
البته فراموش نکنید خیلی مهم است چه فصلی از سال وارد این شلوغی شوید؛ تابستانهای گرم که رطوبت هوا هم بالاست، شاید موقع مناسبی برای گشت و گذار در شانگهای نباشد. تحمل گرما سخت است و مجبورید مرتب تاکسی سوار شوید و از دیدن خیلی جاها باز می مانید. پاییز هم با این که از گرمای هوا کم شده، اما زمان شروع بارندگی هایی است که تا زمستان ادامه دارند. بهترین وقت
برای سفر به شانگهای، در ماه مه و هوای دلپذیر بهاری است؛ مگر این که برای تجارت قصد رفتن داشته باشید و مجبور شوید زمان دیگری به آ نجا سفر کنید.
مانند هر مسافری که با هواپیما به این شهر سفر کرده باشد، اولین چیزی که از شانگهای می بینید فرودگاه مدرن آن خواهد بود. پیمودن فاصله ی فرودگاه تا شهر با تا کسی حدودًا یک ساعت زمان می برد. اگر بار چندانی به همراه نداشته باشید، پیمودن این مسیر با قطارهای سریع السیری که Maglev نامیده
می شوند، بیش از پانزده دقیقه طول نمی کشد. اتوبوس های فرودگاه به شانگهای نیز با کرایه ی ارزان شان، انتخاب خوبی برای پیمودن فاصله ی فرودگاه تا شهر هستند.
رودخانه ای عریض از وسط شهر می گذرد و آن را به دو نیمه ی شرقی و غربی تقسیم می کند و همانند شهرهایی از این نوع، جلوه ای خاص به بافت شهر داده است. این رودخانه، شهر را به دو قسمت بزرگ شهر قدیم شانگهای و قسمت مدرن و امروزی تر شهر در قسمت شرق رودخانه که شامل برجها و ساختمان های بلندی مانند ساختمان تجارت جهانی ( SWFC )، برج تلویزیونی، برج هتل و دفاتر هایت،
بانک ها، ساختمان بورس و... میشود. در طول روز در این قسمت شهر عمدتاً با حجم بسیار زیادی از کارمندان شرکت های چینی و بین المللی روبه رو می شوید که بی وقفه در حال حرکت هستند، چون در شانگهای هر ثانیه قیمت دارد. شاید آرامش را در چهره ی این کارمندان و یا رؤسای کت و شلوار پوش آن ها فقط برای مدت کوتاهی که برای خوردن نصفه ساندویچ یا سالاد وسط روز و نوشیدن یک فنجان چای سبز یا قهوه، دست از کار کشیده اند، بتوان دید. از این زاویه که نگاه کنیم، شانگهای مانند تمامی کلان شهرها، بسیار جدی و تا حدی خشن است.
شانگهای شبیه ترین شهر جهان به نیویورک است و همین باعث شده تا خیلی ها این شهر را نیویورک شرق بنامند. شانگهای قلب تپنده ی اقتصاد کشور اژدهاست و می توان همه جای شهر از این مساله مطمئن شد.
در قسمت قدیمی تر شهز ندگی از نوع دیگری است. بازارهای شلوغ قدیمی چینی، که حتی ا گر قصد خرید چیزی را نداشته باشید، ساعتها شما را به خود مشغول میسازد.
در مورد انتخاب محل اقامتتان در شانگهای، باید دقت زیادی به خرج دهید. بسته به این که به عنوان توریست به این شهر سفر کرد ه اید و یا برای تجارت و بازدید از یک طرف تجاری، انتخاب هتل می تواند متفاوت باشد. اگر برای تجارت سفر میکنید، حتما سعی کنید در نزدیکی محل ملاقاتهای خود هتل رزرو کنید؛
نا گفته میتوان حدس زد که در ساعت های شلوغ روز مانند اوایل صبح و زمان تعطیلی سازمانها و همچنین آخر هفته ها، ترافیک می تواند زمان زیادی از شما تلف کند و شاید موفق نشوید به همه ی کارها سر و سامان دهید.
قیمت هتلها در طول هفته در قسمت های مختلف شهر متفاوت است؛ به عنوان مثال قیمت هتل در قسمت تجاری شهر در شرق رودخانه، آخر هفته ها بسیار ارزان است؛ هر چند که به همان مقدار باید برای رسیدن به سمت دیگر شهر هزینه ی تا کسی بدهید.
متروی بسیار قوی و با پوشش بسیار عالی و سریع هم به کمک حمل و نقل این شهر عظیم آمده است.
پیشنهاد می کنیم در شانگهای صبح زود از خواب بیدار شوید، به میدان مردم بروید و از تماشای تمرین های ورزشی مربوط به معبد شائولین لذت ببرید. از آنجا برای تماشای معماری فوق العاده ی معبد تیان-آن، پیاده به سمت آن حرکت کنید؛ تا ظهر فرصت دارید سری به خیابان تای کانگ لو بزنید که
ساعت ها وقت شما را با مغازه های کوچک و بزرگ از انواع صنایع دستی و آثار هنری پر خواهد کرد؛ ناهار را می توانید در یکی از رستورا نهای غذاهای بین المللی و چینی همان جا میل کنید. بعد از کمی استراحت بعد ازظهر خود را با قدم زدن در خیابان نانجیگ بگذرانید؛ غروب و شب خود را خالی بگذارید برای رفتن به اطراف باند و رودخانه و از نمای فوق العاده ی سمت شرقی این رودخانه لذت ببرید. تصویری که شما در این قسمت میبینید شبیه به یک تابلوی رنگارنگ نقاشی است که معروف ترین نمای شهر نیز هست.کافه ها و رستوران های اطراف باند که چشم اندازی به نمای شرقی شهر دارند، اغلب گران هستند. بنابراین توصیه می کنیم ا گر خواستید به این رستوران ها بروید، سعی کنید دلیل مهمی برایش داشته باشید و یا آن را به عنوان یک خاطره ی خوب به خانواده ی خود هدیه دهید؛ خاطره ای به یاد ماندنی و البته هدیه ای گران.
در کل برای این که از بودن در شانگهای لذت ببرید و همزمان از جاهای دیدنی این شهر هم بی نصیب نمانده باشید، بهتر است حداقل یک هفته را در این شهر بگذرانید. برای اقامت های طولانی در شانگهای می توانید از مهمانخانه های کوچک و بزرگ شهر استفاده کنید؛ مراقب باشید مکان انتخاب شده در محله ی مناسبی باشد و حداقل های بهداشت و پاکیزگی را داشته باشد؛ درست است که سفر با هزینه های پایین میتواند مقرون به صرفه باشد ولی دوست ندارید که باقی پول تان را برای بیمارستان خرج کنید؟

پکن

پایتخت باقی مانده از یک امپراطوری پنج هزار ساله با نماهايی ویژه و منحصر به فرد که بخش های مختلفی از تاریخ را در خود جای داده، همچنان شهری زنده و پر جنب وجوش است؛ حتی زنده تر از قبل. با این که این شهر زمانی یکی از مستحکم ترین پایگاه های کمونیسم بود و شاید بشود گفت همچنان هم هست.
اما درایت رهبرانش در شناخت درست از زمان و تحولات جهانی، باعث شد کشور چین و شهر پکن، از خطر فروپاشی نظیر آنچه در مسکو اتفاق افتاد، در امان بماند.
شاید در هیچ نقطه ی دیگری در چین نتوانید ترکیبی چنین یک دست از بناهای تاریخی و مدرن را بدون آن که بیننده متوجه ناهمگونی بشود، پیدا کنید. شهر ممنوعه در جوار یکی از بزرگترین میادین جهان -میدان تیان آن من- بی شک نگینی در مرکز این شهر است. مرکز نه تنها به معنی مرکز تجاری و یا بومی، بلکه
مرکز به معنای تمام هندسی. کافی است نقشه ی این شهر عظیم را ببینید تا متوجه شوید خیابانهای این شهر مانند دوایر و رینگ هایی با نظم و ترتیب و گویی با احترام، شهر ممنوعه و میدان تیان آن من را در بر گرفته اند.
اگر با هواپيما به پكن سفر میكنيد، فرودگاه بزرگ اين شهر شما را شگفت زده خواهد كرد. فرودگاه بين المللی پكن كه به خاطر المپيك ٢٠٠٨ سریع و با عظمت بازسازی شد، حدود بيست کیلومتر با مركز شهر فاصله دارد، اما قطارهای سريع السيری كه مستقيم از فرودگاه تا مركز شهر می روند، این فاصله را به آسانی و در عرض بیست دقیقه می پیمایند. سوار شدن بر اتوبوسهای شاتل و یا تاکسی های فرودگاه راه های دیگر رفتن به مرکز شهرند. نظمی شهری متاثر از دوران کمونیست با خیابانها و پیاده روهای عریض. آخر قرار است ای نجا پایتخت پرجمعیت ترین کشور دنیا، با جمعیتی بیش از یک میلیارد و سیصد میلیون نفر باشد. پکن با جمعیت ١٩ میلیون نفر، به خودی خود شهری است در بین شلو غترین شهرهای جهان.
اگر سا لها قبل به پکن میرفتید، شاید نوعی خشکی را در این شهر احساس ئمی کردید که بازمانده ی دوران کمونیست بود با عکسهای بسیار متعدد از مائو، ولی اکنون و مخصوصاً بعد از المپیک ٢٠٠٨ ، دیگر از آن فضاها خبری نیست. اکنون پکن شهری است زنده، بین المللی و شاد. معماران پکنی در رقابتی بسیار نزدیک و پر سر و صدا با معماران مدرن مکتب شانگهای، دست به ساخت ساختمان هایی زده اند دیدنی. از تماشای ساختمان های سوهو پارک، استادیوم های دهکده ی المپیک و ساختمان اصلی تلویزیون ملی چین (CCTV ) که کار معماران پر مدعای پکنی است، غافل نشوید. المپیک ٢٠٠٨ در شناساندن شهر پکن به عنوان یکی از بزر گترین شهرهای جذاب برای توریست ها و نیز تبدیل این شهر به شهری با امکانات متناسب با شهری بین المللی نقش بسیار مهمی داشت. منطقه ی دهکده ی المپیک با ساختمان معروف آشیانه ی پرنده، واقع در شمال غربی شهر، امروزه یکی از دیدنی های مهم در لیست هر بازدیدکننده است.
یکی از بخش های بسیار زیبای دیوار عظیم و معروف چین در اطراف همین شهر است و توریست ها می توانند با تورهای یک و یا دو روزه، از این اثر جاودانه ی تاریخی دیدن کنند. دیواری عظیم که تنها می بایست از آن دیدن کنید تا از عظمتش درکی داشته باشید و فقط از تصور مراحل ساختش حیران شوید.
محل اقامت در این شهر با تنوع و گستردگی زیادی قابل انتخاب است. طبعاً ا گر برای گردش و تفریح و خرید به این شهر سفر م یکنید، بهتر است در مرکز شهر اقامت کنید تا هم به خیابان معروف وانگ فو جین نزدیک باشید و هم به میدان اصلی شهر. اقامت در مرکز شهر اندکی پرهزینه تر از دیگر محلات است. مانند هر ابر شهری، در ساعت های شلوغ صبح و بعدازظهر مشکل ترافیک جدی است، ولی نه به تناسب این شهر عظیم.
اگر برای کار به این شهر سفر میکنید، سعی کنید حتما در محل ههای مرتبط با کار خود اقامت کنید و از دردسر ترافیک و هزینه تا کسی خود را رها سازید. از مترو غافل نشوید: متروی پکن بسیار کارآمد و مفید و قابل دسترسی است. این شهر پر از دیدنی است. در کوچه پس کوچه هایش که قدم میزنید، روح زندگی شرقی را درک خواهید کرد. آنجا همه چیز متفاوت از آنچه قبلاً دیده اید است. آدمها متفاوت زندگی می کنند، متفاوت می نویسند و حرف می زنند، متفاوت می خندند  و رفتار می کنند و صد البته متفاوت می خورند. کافی است برای تماشا هم که شده سرکی به یکی از بازارهای اغذیه ی کنار خیابان که معرو فترین آ نها در نزدیکی وانگ فو جین است بزنید تا معنای متفاوت خوردن پکنی ها را درک کنید.
بعدازظهرها م یتوانید به باغ-معبد بهشت سری بزنید و ساعت ها در آن گردش کنید؛ به خیابان معروف سنلیتون ( Sanliton ) بروید و در یکی از رستوران های بین المللی فراوانش غذا میل کنید. خیابان وانگ فو جین را می توانید ۱۰ بار بالا و پایین بروید و هر بار چیز جدیدی در آن کشف کنید.

گوانجو

گوانگجو، سومین شهر بزرگ چین بعد از پکن و شانگهای، و قطب تجارت در چین است. این شهر سرسبز در جنوب چین واقع شده و پایگاه آسیایی بازرگانانی از هم هجای دنیاست؛ از معامات عظیم تجاری گرفته تا خرید و فرو شهای کوچک داخل بازار، هر گونه داد و ستد مالی در این شهر اتفاق می افتد.
نزدیک به دو هزار سال پیش، گوانگجو محل فرماندهی پادشاهی به نام گوانگ بود و نامش نیز به معنی شهر گوانگ است؛ اما امروز باید آن را مرکز فرماندهی بازار نامید. در واقع هر چیزی که به دست بشر قابل تولید کردن باشد، در این شهر با قیمت مناسب پیدا می شود. همین باعث شده گوانگجو تمام سال مملو
از مهمانهایی باشد که برای تجارت به این جا می آیند. بیشتر توریست هایی که به قصد دیدن تاریخ و فرهنگ غنی گوانگجو و تفریح سفر می کنند، ماههای اکتبر و نوامبر را ترجیح می دهند؛ چرا که آب و هوای همیشه گرم و شرجی این شهر در تابستان و یا بارا نهای فراوان پاییز خیلی مناسب خوشگذران ی در هوای آزاد نیست. با وجود گر م بودن هوا، بهار هم به خاطر فستیوالهای زیادی که در شهر برپاست، فصل شلوغی برای گوانگجوست.
فرودگاه بزرگ گوانگجو حدودًا سی کیلومتر با مرکز شهر فاصله دارد؛ اگر بار سفرتان زیاد نیست، راح تترین و سری عترین راه رسیدن به شهر، سوارشدن بر خط سه متروی گوانجو است. با وجود تغییر خط، کل زمانی که طول میکشد تا به مرکز شهر برسید حدا کثر ٤٠ دقیقه است. فقط فراموش نکنید مترو از ساعت شش صبح تا یازده شب فعال است و ا گر خارج از این ساعت ها به شهر برسید، باید از گزینه های دیگری مثل اتوبوس و تا کسی برای رفت و آمد استفاده کنید.
برای گشت و گذار در شهر هم نباید نگران چیزی باشید؛ با ای نکه ترافیک سنگینی مخصوصاً در قسم تهای تجاری شهر برقرار است، ولی سیستم حمل و نقل
عمومی گوانگجو یکی از پیشرفته ترینها در تمام دنیاست؛ که البته بار اصلی حمل و نقل شهری را مترو و اتوبوسهای بی آرتی به دوش میکشند. پیشنهاد می کنیم
اگر برای مدت زمان مشخصی در گوانگجو اقامت خواهید داشت، از کار تهای اعتباری سیستم حمل و نقل تهیه کنید. این کار تهای رنگی علاوه بر اینکه مقرون به صرفه ترند، بلکه برای مواردی مثل دیدن یهای خاص، تلفن های عمومی و دستگاه های خودکار فروش تنقلات هم قابل استفاده هستند. این کارت ها را می توانید از ایستگا ههای مترو، اتوبوس و یا باج ههای فروش روزنامه  هم تهیه کنید.
در طول سفرتان به گوانگجو احتمالاً چینی های زیادی را خواهید دید که از دوچرخه یا موتورسیکلت برای رفت و آمد استفاده می کنند؛ این وسایل، خیلی
موردعلاقه ی توریس تها نیست، ولی مردم سخت کوش گوانگجو خیلی بهشان عادت دارند. ا گر هنگام برنام هریزی سفرتان به جای هتل و هدف سفر دقت
کرده باشید، احتمالاً می توانید محل اقامت خود را طوری تنظیم کنید که زیاد احتیاجی به استفاده از وسایل نقلیه نداشته باشید. به عنوان مثال تیانهی مرکز
مدرن و جدید گوانگجو است و آسما نخراشهایی مانند Citic Plaza و تعداد زیادی مرکز خرید بزرگ همین جا قرار گرفته اند و از ایستگاه های اتوبوس و متروی
این حوالی م یتوان به راحتی به هم هجای شهر رفت. به همین دلیل هتل های این منطقه طرفدارهای بیشتری بین توریس تها دارد. ولی ا گر برای کار به گوانگجو سفر کرده اید، پیشنهاد می کنیم هتل های محله ی هاییجو را رزرو کنید.
مثل هر جای دیگری در سرزمین چین، گوانگجو هم معبدهای بزرگی دارد. معبد بودایی گوانجو که از قرن هفتم عبادت گاهی برای بودیست هاست، با این که بارها خراب شده و آتش گرفته ولی هنوز هم طرفداران زیادی دارد. اگر دیدن آیین و مراسم مذهبی برای شما جالب است، معبد لیورونگ را نیز از دست ندهید.
برای دیدن فرهنگ و هنر گوانگجو، موزه ی هنر شهر جایی است که باید حتماً سری به آن بزنید؛ این موزه بیش از ده هزار اثر هنری و نقاشی سنتی چینی دارد. مانند اکثر موزه ها، عکسبرداری در بیشتر گالری های موزه ممنوع است، ولی اگر می خواهید در فضاهای سنتی چینی، تصویری به یادگار داشته باشید، سری به خیابان های Yide یا Renmin بزنید. ساختمانهای قدیمی این محله ها که با وجود توسعه و مدرن سازی فضاهای شهری گوانگجو همچنان ظاهر سنتی خود را حفظ کرده، بعدازظهرها پاتوق توریست هاست. شاید وسوسه شوید در یکی از رستورانهای قدیمی این جا غذای محلی هم بخورید که در آن صورت، بهتر
است حداقل چند کلمه ای چینی برای فهمیدن غذایی که سفارش می دهید بلد باشید وگرنه هیچ معلوم نیست چه جانوری در غذایتان پیدا کنید.
شاید تا دیروز پیدا کردن غذای حال یا مناسب با ذائقه ی ایرانی در گوانگجو کار سختی بود، ولی امروز رستورا نها و سوپرمارک تهای زیادی را در شهر می بینید
که بالای درشان تابلوی حال نصب کرده اند. یکی از بزرگترین فوایدی که این همه رطوبت هوای این شهر داشته، به وجود آمدن زمین های سرسبز و جنگلهای انبوه تو در توست. بعید میدانم پشیمان نشوید ا گر تا گوانگجو سفر کنید و یکی از متنوع ترین جنگل های دنیا را نبینید.
باغ Yuntai با گون ههای مختلف گیاهی که در آن خواهید دید، یکی از سبزترین مناطق زمین است که هر سال در آن نمایشگاه های بین المللی فصلی هم برگزار می شود. مهم نیست چند شب در گوانگجو بمانید، ولی یادتان باشد یکی از بهترین خاطرات زندگی تان را می توانید با تور کشتی رودخان هی مروارید در گوانگجو بسازید؛ یک شام استثنایی همراه با موسیقی زنده و انعکاس نورهای رنگارنگ.
گوانگجو برای عاشقان خرید شهر پر رونقی است. مرا کز خرید متعدد، بازارچه های محلی و فصلی، حراج های زیاد و بازارهایی که انگار هیچوقت جنس تکراری در آنها پیدا نخواهید کرد، گوانگجو را از این نظر خیلی محبوب کرده. مرا کز خرید در همان تیانهی دور هم جمع شده اند، ولی برای سر زدن به همه شان باید روزها در گوانگجو اقامت کنید. از سوغاتی ها و مجسم ههای چینی گرفته تا لباس و وسایل الکترونیکی، همه چیزی در این بازارها پیدا میشود و قیمت مناسب آنها، شما را با جیب خالی و چمدان سنگین به خانه می فرستد.

زبان مردم چین

بر طبق یک نظريه، ریشه ي بسیاری از زبان های شرقی، زبان چینی سنتی است که قدمتی بالغ بر ۵۰۰۰ سال دارد. البته اخیرا سنگ نوشته هایی از ۱۴ قرن قبل از میاد در شمال چین کشف شده که روی آن ها آثار حروف کهن چینی مشاهده شده است. علاوه بر زبان چینی مدرن که امروز در کشور پهناور چین به کار می رود، نوشتار زبان های کره ای و ژاپنی، زبان نواحی هنگ کنگ و تایوان، و زبان چینی مورد استفاده در سنگاپور و مالزی همه برگرفته از همان ریشه هستند. در این میان زبان مورد استفاده در ۴ کشور آخر بیشترین نزدیكی را به چینی سنتی (قدیمی) دارد. اما در کشور چین طی چند مرحله این زبان تا حد زیادی ساده شده است.

مذهب مردم چین

در کشور بزرگ چین از روزگاران گذشته ادیان متعددی وجود داشته است و همچنان برخی از اين ادیان در میان مردم رواج دارد.
سه آئین کنفسیوس، دائو و بودا به عنوان مهم ترین ادیان تاریخی چین به شمار می آیند که هم چنان بیشترین پیروان را در میان مردم چین دارند. ولی آئین های دیگری نیز از زمان های قدیم در چین رواج داشته است.
مهم ترین ادیان چین عبارت اند از:
- آئین بودایی یا بودیسم: این آئین از هند و آسیای مرکزی به چین راه یافت. آئین بودا را در چین «شی جیاومنی » می خوانند.
- آئین دائو (دائوئیسم): بر گرفته از تعلیمات دو حکیم به نام «لائوتزو » و «چوانگتزو » است که به ترتیب در قرن های ششم و چهارم قبل از میاد می زیستند. دوران گسترش این آئین را قرن دوم و قرن هفتم میادی می دانند.
- آئین کنفسیوس: این آئین همان تعلیمات کنفسیوس، فیلسوف و حکیم نامدار چین است. آئین کنفسیوس در طی بیش از دو هزار سال بیشترین نفوذ را در جامعه ی چین داشته است.
- اسام: قدیمی ترین تاریخی که برای راه یابی دین اسام به جامعه ي چین ذکر می شود، سال ۶۵۱ میادی است که نماینده ای از سوی عثمان به دربار امپراتور تانگ فرستاده شد. ولی گسترش اسام در چین در دوره های بعد اتفاق افتاد و به ویژه در دوران حا کمیت مغولان (سلسله ي یون)دین اسام در چین گسترش بیشتری یافت.
علاوه بر ادیان ذكر شده، ادیان دیگری نیز با پیروانی به مراتب کمتر در چین رواج داشته است که مهم ترین آن ها عبارت اند از مسیحیت، آئین زردشتی، مانویت و یهودیت.توصیه های سفر به چین

-    به علت رواج كيف قاپی، ضروري است هموطنان گرامي از حمل هر گونه اشيا غيرضروري به اماكن و محافل عمومي خودداري كنند.
-    آزادي به قید ضمانت در مقررات و قوانين چين وجود ندارد و روند بازجويي هاي پليس ماهها به طول مي انجامد و دوران بازداشت جزء ايام محكوميت محسوب نمي شود.
-    در زمان بازداشت هيچ سندي را كه از محتواي آن ا طلاع نداريد امضا نكنيد پس از امضاي هر سند، اصلاح يا تغيير آن تقريباً غيرممكن است و مي تواند بر عليه شما استفاده شود. فقط آنچه را كه كاملاً فهميده ايد و با آن موافق هستيد امضا كنيد.
-    قبل از برقراري ارتباط تجاري با شركتهاي چيني از ميزان اعتبار و سابقه فعاليت آنها با مراجعه به سايت بخش بازرگاني سفارت مطمئن گرديد و در قراردادهاي تجاري خود حتماً شرط داوري قيد نماييد.
-    تاحد امكان از روش پرداخت T/T (واريز بخشي از معامله قبل از دريافت كالا) پرهيز نموده و تلاش نماييد از طريق بانكي و گشايش ال سي معامله كنيد.
-    بعد از ورود به چين به منظور دريافت اطلاعات بيشتر با سفارت تماس حاصل نماييد و آدرس و شماره تماس خود را در اختيار نمايندگيهاي جمهوري اسلامي ايران در چين قرار دهيد.
-    حمل، نگهداري و مصرف هر گونه مواد مخدر در چين با مجازات اعدام همراه است. از حمل بار يا نگهداري اجناس افراد ناشناس جداً خودداري نمود و در صورت برخورد با افراد يا بسته هاي مشكوك مراتب را به نحو مقتضي به اطلاع پليس برسانيد.
-    در صورت بازداشت توسط پليس حتماً دستگيري خود را به سفارت اطلاع دهيد.
هموطنان مي توانند در صورت نياز با سركنسولگري جمهوري اسلامي ايران در شانگهاي به آدرس http://shanghai.mfa.gov.ir/ و يا با ايميل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با سفارت كشورمان در پكن تماس گرفته و مطالب خود را بيان نمايند.

(منبع: وب سایت ویکی پدیا)

جاذبه های گردشگری چین

10 در این کشور مکان هایی وجود دارد که همه آنها را می شناسند، مثلا شهر ممنوعه، میدان تیان آن من و دیواربزرگ چین. همه ما این مکان ها را می شناسیم و اگر به چین سفر کنیم مطمئنا سری به آنها خواهیم زد. بنابراین ما در این قسمت مکان هایی را به شما معرفی می کنیم که کمتر با آنها آشنا هستید:

موزه یادبود قتل عام نانجینگ

این روزها توجه افراد به دوره های سیاه تاریخ جلب شده و گردشگری تاریک پدیده ای است که روز به روز بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. مثلا کشتارهای کمبوجیه و هیروشیما دو مورد جذاب هستند که گردشگران زیادی را به خود جلب می کنند.
در چین نیز آثاری از کشتارهای بیرحمانه ژاپنی ها در سال 1973 وجوددارد. در آن زمان ژاپنی ها به مدت 6 هفته چین را محاصره کردند. سربازهای ژاپنی 200000 مرد، زن و کودک چینی را مورد تجاوز، شکنجه و قتل قرار دادند.
امروزه مردم چین یاد و خاطره کشته شدگان این حادثه تلخ را گرامی می دارند. در این موزه تصاویر، مجسمه ها و شرح خاطرات بازماندگان در دسترس بازدیدکنندگان قرار می گیرد.  

 شهر لی جیانگ

شاید بتوان لی جیانگ را ونیز از نوع چینی دانست. اگرچه بخش عمده این شهر مدرن و پرجمعیت است، "لیجیانگ قدیم" منطقه ای روستایی مملو از کانال ها، پل های سنگی، معماری سنتی چین و فرهنگ و سنت اصیل چینی است، که دیگر نمی توان آن را به اسانی در چین مدرنیزه شده پیدا کرد.

جشنواره یخ و برف هاربین

دمای هوا در طول این جشنواره یک ماهه تا 40- درجه می رسد. این دما حتی از دمای شهر ولادی وستک روسیه هم پایین تر است. در چنین دمایی برف و یخ به وفور یافت می شود وچینی ها به همین دلیل هرسال جشنواره ای را برگزار می کنند که شاید بتوان آن را یکی از 4 جشنواره بزرگ زمستانی جهان به شمار آورد.
تیم هایی از سراسر جهان با ساختن مجسمه های یخی بزرگ و خلاقانه به شکل انسان، منظره یا اشیا در مسابقه یخ و برف شرکت می کنند. بازدیدکنندگان همچنین می توانند در فعالیت های دیگری نظیر یخ نوردی شرکت کنند.

غارهای ژیجین

این غارهای عظیم الجثه مساحتی معادل 30000 متر مربع را پوشش داده و ارتفاع سقف آنها گاهی به 185 متر می رسد. اگرچه رودخانه ای که سال ها پیش این غارها را به وجود آورد دیگر جریان ندارد، هنوز نهرها و جریان های آب زیرزمینی راه خود را به سمت ساختارهای سنگی عجیب می پیمایند.

گویلین

این شهر را زیباترین شهر چین می دانند. گویلین در کنار رودخانه لی در جنوب چین قرار گرفته  و جنگل های سرسبز و طبیعت فوق العاده چین آن را احاطه کرده اند. علیرغم گرایش روزافزون چین به غرب و فرهنگ غربی، گویلین همچنان تاریخ غنی خود را حفظ کرده است.
تپه خرطوم فیل، رودخانه شکوفه های هلو، و آبشار گودنگ جزو جاذبه های این شهر محسوب می شوند.

 کوه چان بای شان

رودخانه ای به نام رودخانه بهشت در کنار این آتشفشان خاموش جریان دارد. این منطقه بهارهای گرمی دارد و پارک ملی که در کنار آن واقع شده است محل زندگی گونه های جانوری مختلفی از جمله خرس ها، گوزن ها، پلنگ ها و غیره است.

 پارک ملی Sanqingshan و پارک جنگلی Zhangjiaji

جزیره های جنگلی که در فیلم آواتار دیده می شود، با الهام از پارک جنگلی Zhangjiajiساخته شده اند. مجموعه شگفت انگیزی از ستون های شنی جمعیت را به سمت خود جذب می کنند و ستونی به ارتفاع 4000 فوت در مرکزیترین نقطه پارک قرار گرفته است.
اما پارک ملی Sanqingshan نیز به همین اندازه جذاب است، ستون های گرانیتی، جنگل های متراکم و انواع و اقسام گیاهان و جانوران در این پارک یافت می شوند.

 هاینان

هاینان یکی از استان های گرمسیری چین است که بیشتر به یک جزیره در اقیانوس آرام شباهت دارد. تپه های گرمسیری، سواحل شنی، و جنگل های انبوه این جزیره را به یکی از بهترین جاذبه های گردشگری چین تبدیل می کند.

امروزه نقطه اصلی جزیره پر از رستوران ها و مراکزی است که به روس ها تعلق دارند. بازدیدکنندگان می توانند به جزیره میمون ها بروند و آنها را تماشا کنند، غذاهای دریایی بسیار تازه میل کنند و آفتاب بگیرند.

 راه آهن چینگهای، تبت

این راه آهن متفاوت و منحصر به فرد مرتفع ترین راه آهن جهان است و پنجره های قطارهای آن به گونه ای طراحی شده اند که بتوانند اکسیژن کافی به داخل بفرستند.
ارتفاع این خط آهن 1956 کیلومتری به 4000 متر و سرعت آن به 120 کیلومتر بر ساعت می رسد. بهای بلیط های این قطار از 226 یوان شروع می شود و حتی مسیر پکن تا لهاسا تنها 1260 یوان هزینه خواهد داشت.
این قطار از کوهستان ها، رودخانه ها و علفزارهای دورافتاده می گذرد. در طول مسیر پکن به لهاسا حدود 49 ایستگاه وجود دارد. بنابراین مسافران می توانند از قطار پیاده شوند و به اطراف سری بزنند.

 پارک ملی دره 9 روستا

شهرت این پارک ملی به آبشارها، روستاهای تبتی، رودخانه های خوشرنگ و جانوران منحصر به فردی که دارد بر می گردد. این پارک بیشتر به رویا شبیه است تا واقعیت. در بعضی از 9 روستایی که این دره نام خود را از آنها گرفته است هنوز ساکنانی وجود دارد.
گردش در سراسر این پارک و مشاهده ویژگی های منحصر به فرد آن حدود 3 روز وقت لازم دارد.

(منیع:وب سایت بیتونه)

غذاهای چین

تنوع غذایی در چین، شهر به شهر و منطقه به منطقه، قابل مشاهده است. وقتی در چین غذا می‌خورید باید خودداری را کنار گذاشته، و از هر چیزی کمی امتحان کنید. همیشه به خاطر داشته باشید، غذایی که از نظر بهداشتی امکان فاسد شدنش می‌رود و حتی غذای پخته شده، امکان دارد آلوده به انگل و باکتری باشند. خصوصاً این احتمال در طول فصل گرم به شدت بالاست. حتی توصیه می‌‌کنیم که از خوردن غذای دریایی و گوشت در خیابان و در طول تابستان خودداری کنید. به علاوه در پکن، شانگهای و شهرهای بزرگ دیگر، از خوردن گوشت ِ خام – بله، خام – پرهیز کنید. رضایتمندی از شرایط بهداشت عمومی رستوران‌ها در چین به گونه‌ای است که خیلی از بیماری‌های مزاجی عادی تلقی می‌شوند! متخصصین تغذیه‌ی چینی بر روی تازگی غذا تاکید می‌کنند پس حواستان باشد که غذایتان را به محض سفارش دادن بپزند و یک غذای از قبل پخته شده را جلوی رویتان نگذارند. خیلی از جهانگردان وقتی از دیگر کشورها می‌گویند، به بخش غذا خوردن که می‌رسند تاکید می‌کنند که مطمئن‌ترین جا برای خوردن ِ غذا، هتل‌های ۵‌ستاره هستند، اما باید گفت که چین از این قاعده مستثنی است.
معمولاً در همه‌جای دنیا در منو، به زبانی دیگر برای مهمانان خارجی اسم غذاها را لیست می‌کنند، اما چین در این‌ قسمت نیز از قاعده مستثنی است، در چین لیست غذا به زبان شیرین ِ چینی نوشته شده و کسی هم به این‌که شما نمی‌توانید غذا سفارش دهید کوچک‌ترین اهمیتی نمی‌دهد. برای پرهیز از این‌که با انگشت چیزی را که نمی‌دانید سفارش دهید و جلویتان به عنوان ِ غذا سر ِ مار یا دم عقرب بگذارند، در این قسمت چند تا از رسم‌الخط‌های چینی را می‌آوریم که مشخصاً به غذایی خاص اشاره دارند، هر وقت این اشکال را در منوی غذا دیدید یعنی غذای مورد نظر حاوی آن ماده‌ی غذایی است. گوشت گاو牛، گوشت خوک 猪، مرغ 鸡، ماهی鱼، تفت داده‌شده 炒، سرخ‌شده 炸، پخت ملایم 烧، پخته یا بریان‌ 烤، سوپ 汤، برنج 饭، رشته‌ی چینی 面. دانستن این اسامی به زبان چینی و تشخیص دادن آن‌ها در منو به شما کمک زیادی خواهد کرد. باید بدانید که عمده‌ی مصرف گوشت قرمز در چین از گوشت خوک است برای همین موقع سفارش غذا دادن باید خیلی دقت کنید. هرجا به تنهایی کلمه‌ی گوشت肉 دیدید، منظور گوشت خوک است. می‌دانید اولین سگ در دنیا در کجای جهان اهلی شد؟ بله درست است، چین. می‌دانید به چه دلیل سگ را اهلی کردند؟ نگهبانی از منازل و مزارع و چوپانی؟ خیر، درست نیست. چون سگ دوست خوب انسان است؟ خیر، درست نیست. چون سگ را حیوان مقدسی به حساب می‌آوردند؟ خیر، درست نیست. لطفاً شوکه نشوید، جواب این است که سگ را اهلی کردند تا گوشتش را مصرف کنند. بله. در حال حاضر نیز سگ، در چین یک غذای پرطرفدار به حساب می‌آید. البته نه تنها سگ، که مار، بندپایان، میمون و جانوران دیگر نیز در چین خورده می‌شوند. اما نگران نباشید امکان این‌که شما یکی از این غذاها را سفارش بدهید خیلی پایین است، این‌ها حتی در چین هم غذاهای خاصی بوده و در رستوران‌های خاصی سرو می‌شوند و قیمت‌های نجومی هم دارند و در منوی خاصی هم ارائه می‌شوند. به علاوه همیشه برنج، سبزیجات و نودل یا رشته‌ی چینی پیدا خواهید کرد.

(منبع: وب سایت آترو گشت تبریز)

رستوران های چین

اکثر توریست ها ترجیح می دهند در همان هتل محل اقامتشان غذا بخورند که معمولا هم غذاهای خوب و متنوعی ارائه می دهند. اما بهتر است غذاهای رستوران های محلی پکن را هم امتحان کنید. فضای این رستوران ها به اندازه ی غذایش مهم است. اکثر این رستوران ها از جاذبه ها زیاد فاصله ندارند و در مرکز شهر و نواحی شرقی ماند چیائو یانگ و دونگ چنگ متمرکز شده اند.

برای غذاخوری های ارزان قیمت، غذاخوری موجود در پلاژ Oriental در Dongchang'an Jie بهترین انتخاب است و محل تجمع چندین غذاخوری است که در شیوه ی آشپزی چینی بسیار ماهر هستند. خیابان Wangfujing Snack در بیرون ناحیه ی Wangfujing نیز محل خوبی برای صرف غذایی آماده و فوری می باشد. در اینجا غذای مسلمانان اویغور یعنی کباب بره بهترین گزینه است.

جایگزین مناسب دیگری به جای غذاخوردن در رستوران های رسمی پکن موجود است. در خیابانهای فرعی این شهر دکه های غذاخوری وجود دارند که تجربه ای بیاد ماندنی به شما عرضه می دارند. صبحانه ی آنها شامل خمیرهای دراز سرخ شده می باشد. برای ناهار نان شیرینی، سوپ نودل تند یا نان پر از گوشت می خورند و عصرها هم سیب زمینی شیرین کباب شده دارند. می توانید این نوع غذاها را در تمام مدت سفر خود بخورید و از بوی زیبای غذا که در کوچه ها می پیچد لذت ببرید.

برخی از بهترین رستوران های پکن در خیابان شمال شرقی Third Ring واقع شده اند جایی که غذاهای بین المللی مختلفی سرو می شود. در این ناحیه از شهر می توانید کافه یHard Rock را با غذاهای محدود انتخاب کنید. پارک چائو یانگ نیز محل دلنشینی برای غذاخوردن است و رستوران های شیک و ارزان قیمت با تنوع غذایی فراوانی دارند. تعدادی از برترین رستوران های پکن را میتوانید در نواحی اصلی شهر مثل چونگ ون، چائو یانگ جنوبی، دونگ چنگ و نیز خیابان های Donghuamen، Dianmen Dong،Gongti ، Guanghua و Nanchizi بیابید.

(منبع: وب سایت لست سکند)

هتل های چین

هتل دیزنی لند هنگ کنگ،چین

هتل دیزنی لند در جزیره لانتاو در هنگ کنگ ، چین واقع شده است. موقعیت مکانی هتل: شما با ماندن در هتل دیزنی لند هنگ کنگ از در خروجی هتل درست روبروی دیسکاوری گلف کلاب قرار گرفته اید.هیلتون بیجینگ وانگ فوجینگ پکن

مجلل ترین هتل های پکن چین هتل ۵ ستاره هیلتون بیجینگ وانگ فوجینگ ( Hilton Beijing Wangfujing ) با خدمات عالي خود پذيراي گردشگران تور پکن چین ميباشد. موقعیت جغرافیایی هتل بسیار مناسب بوده به گونه ای که بازدید از اماکن گردشگری پکن را آسان ساخته است .

 

هتل لجندیل بیجینگ پکن

یکی از هتل های ۵ ستاره پکن که امکانات رفاهی مناسبی ارائه می دهد هتل لجندیل بیجینگ ( Legendale Hotel Beijin ) می باشد که داراي ۳۹۰ اتاق استاندارد با امکانات کامل اقامتی است .
در کنار اتاق های عادی و استاندارد اتاق و امکانات برای معلولین نیز از سوی هتل تدارک دیده شده است .
قبل از رفتن به بازدید از اماکن گردشگری پکن می توانید از خدمات زيبايي آرايشگاه هتل استفاده کنيد و همچنین با مراجعه به خدمات تورهای هتل لجندیل بیجینگ پکن برنامه گردش خود را از هتل بخواهید . يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.هتل جی دابلیو ماریوت بیجینگ پکن

هتل ۵ ستاره جی دابلیو ماریوت بیجینگ ( JW Marriott Hotel Beijing ) با ۵۸۸ اتاق مجهز به امکانات رفاهی بی نظیر پذیرای گردشگران پکن می باشد .
در کنار اتاق های عادی و استاندارد ، اتاق و امکانات برای معلولین نیز از سوی هتل جی دابلیو ماریوت بیجینگ پکن تدارک دیده شده است .
امکانات رفاهی هتل جی دابلیو ماریوت بیجینگ پکن شامل ماساژ ، جکوزی ، سونا ، مرکز سلامت و آبگرم ، استخر سر پوشیده می باشد. مهمانان می توانند از مرکز بدنسازی مجهز هتل نیز بهره ببرند
در کنار اقامت فوق العاده می توانید از فروشگاه هاي متعد هدایا و سوغات در هتل جی دابلیو ماریوت بیجینگ پکن بازدید و خرید های خود را انجام دهید . يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.
می توانید از خدمات زيبايي آرايشگاه هتل استفاده کنید و قبل از گردش در پکن برنامه گردش خود را نيز از خدمات تورهای هتل بخواهید .
اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل برای برپایی هرگونه جلسات و همایش ها موجود ميباشد.
دیگر امکانات هتل جی دابلیو ماریوت بیجینگ پکن شامل خانه داری – امکانات جلسه و ضیافت – لباسشویی – خشکشویی – آرایشگاه – صبحانه در اتاق – اتو کشی – صرافی – فروشگاه – خدمات کفش و واکس – بسته های نهار – خدمات تورها – فکس و کپی – مرکز تجارت – دستگاه خودپرداز – خدمات تهیه بلیط – کرایه اتومبیل – رستوران – پذیرش شبانه روزی – روزنامه – اتاقهای پاک و بدون سیگار – آسانسور – پذیرش و تحویل سریع – انبار بار و چمدان – تهویه و بار می باشد .

{slider هتل گراند میلینیوم بیجینگ پکن}

اگر می خواهید تعطیلات خود را در محیطی با شکوه و بی همتا سپری کنید هتل پنج ستاره گراند میلینیوم بیجینگ (Grand Millennium Beijing ) با ارائه خدمات عالي خود و پذیرش شبانه روزی پذيراي مهمانان پکن ميباشد .
هتل گراند میلینیوم بیجینگ پکن داراي ۵۲۱ اتاق مي باشد که مجهز به انواع امکانات رفاهی و سازگار با علایق تمام میهمانان است .
اتاق و امکانات برای معلولین نیز از سوی هتل در نظر گرفته شده است .
امکانات رفاهی هتل گراند میلینیوم بیجینگ پکن شامل ماساژ ، جکوزی ، سونا ، مرکز سلامت و آبگرم ، استخر سر پوشیده می باشد. حتی مرکز بدنسازی مجهزی نیز در هتل وجود دارد .
ارائه خدمات نگهداری از اطفال از سوی هتل اقامت را برای والدین آسان می کند.
هتل گراند میلینیوم بیجینگ پکن با داشتن فروشگاه هاي متعدد هدایا و سوغات به خود ميبالد و يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.
قبل از بازدید از جاذبه های گردشگری پکن از خدمات تورهای هتل برنامه گردش خود را بخواهید .
از دیگر امکانات و خدمات هتل گراند میلینیوم بیجینگ پکن می توان به خانه داری – امکانات جلسه و ضیافت – لباسشویی – خشکشویی – صبحانه در اتاق – اتو کشی – صرافی – خدمات کفش و واکس – بسته های نهار – فکس و کپی – مرکز تجارت – دستگاه خودپرداز – خدمات تهیه بلیط – کرایه اتومبیل – امکانات اتاق VIP – رستوران – روزنامه – اتاقهای پاک و بدون سیگار- آسانسور – پذیرش و تحویل سریع – گاوصندوق – انبار بار و چمدان – فروشگاه در هتل – تهویه و بار اشاره کرد .


 

هتل سویس پکن

هتل ۴۳۰ اتاقه سویس واقع در پکن چین با داشتن موقعیت جغرافیایی خوب محل مناسبی برای اقامت در زمان سفر به پکن است .
هتل سویس پکن ( swiss hotel Beijing ) با پذیرش شبانه روزی پذیرای مهمانان می باشد .
ماساژ ، سونا ، مرکز سلامت و آبگرم ، حمام ترکی و بخار ، حمام ترکی ، استخر سر پوشیده از امکانات رفاهی هتل سویس پکن می باشند .
مهمانان می توانند در فعالیت هایی نظیر تنیس شرکت کنند و یک مرکز بدنسازی نیز در هتل برای علاقه مندان به ورزش وجود دارد .
هتل سویس پکن با داشتن فروشگاه هاي متعدد به خود ميبالد.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد. قبل از بازدید از جاذبه های گردشگری پکن برنامه گردش خود را از خدمات تورهای هتل بخواهید .
اتاق جلسه کاملا مجهز برای برگزاری جلسات و همایش ها در هتل موجود ميباشد.
از دیگر امکانات و خدمات هتل سویس پکن می توان به اتاق و امکانات برای معلولین – خانه داری – امکانات جلسه و ضیافت – لباسشویی – خشکشویی – اتو کشی – صرافی – فروشگاه هدایا و سوغات – خدمات کفش و واکس – خدمات تورها – فکس و کپی – مرکز تجارت – دستگاه خودپرداز – خدمات تهیه بلیط – رستوران – روزنامه – اتاقهای پاک و بدون سیگار- آسانسور – گاوصندوق – انبار بار و چمدان – تهویه – بار و گرمایش اشاره کرد .

 

هتل جین جیانگ فایان پکن

یکی از گزینه های اقامتی مناسب در سفر به پکن چین هتل جین جیانگ فایان (Jin Jiang Fuyuan Hotel ) می باشد که با داشتن امکاناتی مناسب و کارکنان متعهد اقامتی با آرامش و راحتی برایتان می سازد .
هتل جین جیانگ فایان پکن داراي ۱۹۳ اتاق مي باشد که کاملا مجهز بوده و محل مناسبی برای استراحت است .
امکانات رفاهی هتل جین جیانگ فایان پکن شامل ماساژ ، سونا ، مرکز سلامت و آبگرم ، استخر سر پوشیده می باشد و در کنار لذت بردن از آبتنی می توانید در فعاليت هايي نظير بيليارد، تنيس، بولينگ شرکت کنید .
مرکز بدنسازی کاملا مجهزی نیز در هتل وجود دارد .
حتی هتل جین جیانگ فایان پکن برای سرگرمی و تفریح هرچه بیشتر مهمانان اتاق بازیهای کامپیوتری – کاریوکی و کلوپ با DJ را نیز تدارک دیده است تا مهمانان در زمان اقامت اوقات خوشی را سپری کنند و خاطره ای به یاد ماندنی از سفر به پکن و اقامت در هتل جین جیانگ فایان داشته باشند .
خریدهای خود را در فروشگاه هدایا و سوغات هتل انجام دهید و برای صرف غذا به رستوران هتل مراجعه کنید .
يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.
سایر امکانات و خدمات هتل جین جیانگ فایان پکن خانه داری – امکانات جلسه و ضیافت – لباسشویی – خشکشویی – آرایشگاه – صرافی – خدمات کفش و واکس – مرکز تجارت – دستگاه خودپرداز – پذیرش شبانه روزی – آسانسور – گاوصندوق – تهویه و بار می باشد .هتل دی رجنت بیجینگ پکن

اگر به پکن سفر نمودید مطمئناً یکی از گزینه های اقامتی شما هتل دی رجنت بیجینگ پکن (The Regent Beijing ) می باشد چرا که این هتل با خدمات عالي خود پذيراي مهمانان ميباشد.
تمام ۵۰۰ اتاق هتل دی رجنت بیجینگ پکن تمیز و راحت می باشند و کارکنان مهربان و با دقت هتل، آماده خدمت رسانی هستند .
امکانات رفاهی هتل دی رجنت بیجینگ پکن شامل ماساژ ، جکوزی ، سونا ، مرکز سلامت و آبگرم ، استخر سر پوشیده می باشد و مرکز بدنسازی هتل برای علاقه مندان به فعالیت های ورزشی تدارک دیده شده است .
موقعیت عالی هتل دی رجنت بیجینگ پکن ، دسترسی به اماکن توریستی پکن را آسان ساخته و هتل با ارائه خدمات تورها برنامه گردش در اختیار مهمانان قرار می دهد. يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.
حتی می توانید در فروشگاه هاي متعدد هتل تمامی خرید های خود را انجام دهید و یا در کتابخانه هتل دی رجنت بیجینگ پکن به مطالعه بپردازید . ارائه خدمات نگهداری از اطفال می تواند در زمانیکه از خدمات زيبايي آرايشگاه هتل استفاده می کنید به شما کمک کند .
اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.
از دیگر امکانات و خدمات هتل دی رجنت بیجینگ پکن می توان به اتاق و امکانات برای معلولین – خانه داری – امکانات جلسه و ضیافت – لباسشویی – خشکشویی – آرایشگاه- صبحانه در اتاق – اتو کشی – صرافی – فروشگاه هدایا و سوغات – خدمات کفش و واکس – خدمات تورها – فکس و کپی – مرکز تجارت – خدمات تهیه بلیط – امکانات اتاق VIP – رستوران – پذیرش شبانه روزی – روزنامه – اتاقهای پاک و بدون سیگار- آسانسور – پذیرش و تحویل سریع – گاوصندوق – انبار بار و چمدان – تهویه – بار و کتابخانه می باشد .هتل پولمن بیجینگ وست واندا پکن

هتل پولمن بیجینگ وست واندا (Pullman Beijing West Wanda ) یکی از گزینه های اقامتی مناسب در سفر به پکن چین بوده که به دلیل خدمات عالي و پذیرش شبانه روزی گردشگران زیادی تمایل به اقامت در آن را دارند .
هتل پولمن بیجینگ وست واندا پکن داراي ۳۱۲ اتاق مي باشد که ميهمانان عزيز مي توانند از اتاقهاي راحت هتل لذت ببرند اتاقهای پاکیزه این هتل بهترین مکان برای استراحت و آرامش میباشند.
خدمات دوستانه کارکنان موجب شده تا هتل گزینه ایده آل شما باشد.
ماساژ ، سونا ، مرکز سلامت و آبگرم و استخر سر پوشیده از جمله امکانات رفاهی هتل می باشد و یک مرکز بدنسازی کاملا مجهز نیز در هتل وجود دارد .
مي توانيد از خدمات زيبايي آرايشگاه هتل استفاده کنيد.
در باغ هتل استراحت کنيد و یا برای بازدید از جاذبه های گردشگری پکن از خدمات تورها در هتل استفاده کرده و برنامه گردش خود را دریافت کنید .
حتی هتل پولمن بیجینگ وست واندا پکن برای راحتی مهمانان کرایه اتومبیل نیز در نظر گرفته است .
هتل پولمن بیجینگ وست واندا پکن با داشتن فروشگاه هاي متعدد به خود ميبالد. پس از خرید در رستوران هتل غذای فوق العاده ای میل کنید .
از دیگر امکانات هتل پولمن بیجینگ وست واندا پکن می توان به اتاق و امکانات برای معلولین – خانه داری – امکانات جلسه و ضیافت – لباسشویی – خشکشویی – آرایشگاه – صبحانه در اتاق – اتو کشی – فکس و کپی – مرکز تجارت – دستگاه خودپرداز – خدمات تهیه بلیط – رستوران – روزنامه – اتاقهای پاک و بدون سیگار- آسانسور – پذیرش و تحویل سریع – گاوصندوق – انبار بار و چمدان – فروشگاه در هتل – تهویه – محل مخصوص کشیدن سیگار – بار – باغ و گرمایش اشاره کرد .هتل کراون پلازا پارک ویو وازو بیجینگ

هتل کراون پلازا پارک ویو وازو بیجینگ ( Crowne Plaza Park View Wuzhou Beijing ) با امکانات رفاهی عالی آماده پذیرایی از مسافران پکن می باشد .
محیط مطبوع هتل و امکانات بی نظیر ان در کنار کارکنان مهربان و با دقت اقامتی فوق العاده را برای مهمانان به ارمغان می آورد .
هتل کراون پلازا پارک ویو وازو بیجینگ پکن داراي ۴۷۷ اتاق مي باشد. اتاق و امکانات برای معلولین و سوئیت مخصوص تازه عروس نیز در کنار اتاق های معمولی در نظر گرفته شده است .
امکانات رفاهی هتل کراون پلازا پارک ویو وازو بیجینگ پکن شامل ماساژ ، جکوزی ، سونا ، استخر سر پوشیده می باشد که در کنار این امکانات رفاهی می توانید در مرکز بدنسازی هتل به فعالیت های ورزشی بپردازید .
پس از خرید از فروشگاه هاي متعددی که در هتل کراون پلازا پارک ویو وازو بیجینگ پکن وجود دارد .
می توانید در باغ هتل استراحت کنيد. . يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.
هتل کراون پلازا پارک ویو وازو بیجینگ پکن با ارائه خدمات تورها ، برنامه گردش ویژه ای به مهمانان ارائه می دهد تا از تمام جاذبه های گردشگری پکن بازدید نمایند .
اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.
زمانیکه کودکانتان توسط سرویس نگهداری کودکان در هتل سرگرم هستند می توانید از خدمات زيبايي آرايشگاه هتل استفاده کنيد.
دیگر خدمات هتل کراون پلازا پارک ویو وازو بیجینگ پکن شامل خانه داری – امکانات جلسه و ضیافت – لباسشویی – خشکشویی – آرایشگاه – صبحانه در اتاق – اتو کشی – صرافی – فروشگاه هدایا و سوغات – خدمات کفش و واکس – بسته های نهار – فکس و کپی – مرکز تجارت – دستگاه خودپرداز – خدمات تهیه بلیط – کرایه اتومبیل – امکانات اتاق VIP – رستوران – پذیرش شبانه روزی – روزنامه – اتاقهای پاک و بدون سیگار – آسانسور – پذیرش و تحویل سریع – گاوصندوق – انبار بار و چمدان – تهویه – محل مخصوص کشیدن سیگار – بار – باغ – گرمایش و امکانات باربیکیو می باشد .هتل رافلز بیجینگ پکن

هتل رافلز بیجینگ (Raffles Beijing Hotel ) یکی از لوکس ترین هتل های ۵ ستاره پکن می باشد که انتخاب بسیاری از گردشگران در سفر به پکن است .امکانات فوق العاده هتل و خدمات کارکنان متعهد و حرفه ای هتل موجب شده تا هتل رافلز بیجینگ پکن در رده بهترین هتل های پکن قرار گیرد .هتل رافلز بیجینگ پکن داراي ۱۷۱ اتاق مي باشد که این اتاقهای پاکیزه بهترین مکان برای استراحت و آرامش میباشند و تمامی امکانات رفاهی را دارا می باشند .اتاق های ویژه هتل شامل اتاق و امکانات برای معلولین – سوئیت مخصوص تازه عروس و اتاقهای خالی از حساسیت می شوند .ماساژ ، جکوزی ، سونا ، مرکز سلامت و آبگرم ، استخر سر پوشیده از جمله امکانات رفاهی هتل رافلز بیجینگ پکن می باشند که با اقامت در این هتل بی نظیر از آن ها بهره مند می شوید .ورزش تنیس و مرکز بدنسازی مجهزی نیز برای استفاده مهمانان در هتل وجود دارد .هتل رافلز بیجینگ پکن با داشتن فروشگاه هاي متعدد هدایا و سوغات به خود ميبالد و يک صرافي نيز در هتل وجود دارد .حتی ارائه خدمات نگهداری از اطفال نیز در هتل موجب راحتی اقامت برای والدین می گردد .قبل از بازدید از مکان ها و جاذبه های گردشگری پکن برنامه گردش خود را از هتل دریافت کنید .از دیگر امکانات هتل رافلز بیجینگ پکن می توان به خانه داری – امکانات جلسه و ضیافت – لباسشویی – خشکشویی – صبحانه در اتاق – اتو کشی – صرافی – فروشگاه – خدمات کفش و واکس – بسته های نهار – خدمات تورها – فکس و کپی – مرکز تجارت – دستگاه خودپرداز – خدمات تهیه بلیط – کرایه اتومبیل – امکانات اتاق VIP – رستوران – پذیرش شبانه روزی – روزنامه – بالکن – اتاقهای پاک و بدون سیگار – آسانسور – گاوصندوق – انبار بار و چمدان – تهویه – محل مخصوص کشیدن سیگار – بار و گرمایش اشاره کرد .هتل رادگاست لیک ویو بیجینگ پکن

هتل ۳۰۷ اتاقه رادگاست لیک ویو بیجینگ (Radegast Lake View Hotel Beijing ) بهترین مکان برای استراحت و آرامش در زمان سفر به پکن می باشد .
خدمات عالي هتل باعث رضایت مهمانان می شود و همچنین کارکنان مهربان و با دقت هتل، آماده خدمت رسانی میباشند.
اتاق های هتل رادگاست لیک ویو بیجینگ پکن بسیار تمیز و راحت بوده و تمام خدمات آسایشی و رفاهی را دارا می باشند .
اتاق و امکانات برای معلولین نیز در هتل وجود دارد .
امکانات رفاهی هتل رادگاست لیک ویو بیجینگ پکن شامل ماساژ ، سونا ، استخر سر پوشیده می باشد و در کنار آن ها برای علاقه مندان به فعالیت های ورزشی فعاليت هايي نظير پينگ پنگ، بيليارد نیز در هتل تدارک دیده شده تا مهمانان با شرکت کردن در این فعالیت ها اوقات خوشی را سپری کنند .
مرکز بدنسازی نیز در هتل وجود دارد .
وجود فروشگاه های متعدد هدایا و سوغات در هتل رادگاست لیک ویو بیجینگ پکن نیاز مهمانان را برای خرید برآورده می کند همچنین يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.
اگر قصد بازدید از جاذبه های گردشگری پکن را دارید می توانید از خدمات تورها در هتل استفاده کرده و برنامه گردش تهیه کنید .
اتاق جلسه کاملا مجهز جهت برگزاری جلسات و ضیافت ها در هتل موجود ميباشد.
دیگر خدمات هتل رادگاست لیک ویو بیجینگ پکن خانه داری – امکانات جلسه و ضیافت – لباسشویی – خشکشویی – صبحانه در اتاق – اتو کشی – فکس و کپی – مرکز تجارت – خدمات تهیه بلیط – کرایه اتومبیل – رستوران – پذیرش شبانه روزی – روزنامه – اتاقهای پاک و بدون سیگار- آسانسور – گاوصندوق – انبار بار و چمدان – تهویه و بار می باشد .
هتل بیجینگ جاد پالاس پکن

یکی از هتل های ۵ ستاره پکن چین که امکانات رفاهی عالی، لوکس و فراوانی را در اختیار میهمانان قرار می دهد هتل بیجینگ جاد پالاس (Beijing Jade Palace Hotel ) می باشد که با اقامت در این هتل شیک نهایت آرامش را خواهید داشت .
هتل بیجینگ جاد پالاس پکن داراي ۴۱۰ اتاق مي باشد که تمامی اتاق ها امکانات مناسب اقامتی را دارا می باشند .
اتاق و امکانات برای معلولین نیز در هتل وجود دارد .
در کنار محیط مطبوع هتل بیجینگ جاد پالاس پکن امکانات رفاهی و تفریحی مانند ماساژ ، سونا ، مرکز سلامت و آبگرم ، استخر سر پوشیده برای مهمانان وجود دارد تا در دوره اقامت خود در هتل رضایت کامل داشته باشند .
اگر به فعالیت های ورزشی علاقه دارد هتل امکان فعاليت هايي نظير اسکواش، پينگ پنگ، بيليارد، بولينگ را نیز برای مهمانان مهیا کرده است .
مرکز بدنسازی کاملا مجهز نیزدر هتل وجود دارد .
البته جدای از این امکانات رفاهی می توانید در کنار خانواده در کاریوکی هتل نیز وقت بگذرانید .
هتل بیجینگ جاد پالاس پکن با داشتن فروشگاه هاي متعدد به خود ميبالد. يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.
حتی مي توانيد از خدمات زيبايي آرايشگاه هتل استفاده کنيد.
از دیگر خدمات هتل بیجینگ جاد پالاس پکن می توان به خانه داری – امکانات جلسه و ضیافت – لباسشویی – خشکشویی – آرایشگاه – صرافی – فکس و کپی – مرکز تجارت – دستگاه خودپرداز – کرایه اتومبیل – سرویس مستخدم – رستوران – پذیرش شبانه روزی – اتاقهای پاک و بدون سیگار – فروشگاه در هتل – تهویه و بار اشاره کرد .

 

هتل پکن وست اینترنشنال تراد

اگر به پکن سفر نمودید حتما هتل پکن وست اینترنشنال تراد (Beijing West International Trade Hotel ) را جزء گزینه های اقامتی خود قرار دهید چرا که این هتل با ارائه امکانات مناسب پذیرای بسیاری از گردشگران پکن بوده است .
اتاق های هتل پکن وست اینترنشنال تراد کاملا مجهز بوده و حتی برای آرامش هرچه بیشتر مهمانان شيشه هاي دوجداره در اتاق ها تعبیه شده است تا از ورود هرگونه سر و صدا درهنگامي که شما چرت ميزنيد؛ جلوگيري کند .
در کنار اتاق های عادی اتاق و امکانات برای معلولین نیز در هتل وجود دارد .
امکانات رفاهی هتل پکن وست اینترنشنال تراد شامل سونا ، استخر سر پوشیده ، استخر سرپوشیده (تمام فصل) می باشد.
اگر از آبتنی و ورزشهای آبی خسته شدید می توانید در فعاليت هايي نظير پينگ پنگ، بيليارد، تنيس شرکت کنید . مرکز بدنسازی هتل با دستگاه های کاملا مجهز پذیرای مهمانان هتل می باشد .
حتی با وجود فروشگاه هاي متعدد درهتل پکن وست اینترنشنال تراد می توانید تمام خرید های خود را در داخل هتل انجام دهید و يک صرافي نيز در هتل وجود دارد تا مبلغ کافی برای خرید در دسترس شما قرار دهد .
به همراه خانواده در باغ هتل قدم بزنید و به استراحت بپردازید و یا در اوقات فراغت به کاریوکی هتل مراجعه کنید و لذت ببردید.
اگر قصد گشت و گذار در پکن را دارید هتل پکن وست اینترنشنال تراد خدمات تورها را نیز ارائه می دهد و کافیست برنامه گردش خود را از هتل دریافت کنید .
سایر امکانات هتل پکن وست اینترنشنال تراد شامل خانه داری – امکانات جلسه و ضیافت – لباسشویی – خشکشویی – اتو کشی – صرافی – فکس و کپی – مرکز تجارت – دستگاه خودپرداز – خدمات تهیه بلیط – سرویس مستخدم – رستوران – پذیرش شبانه روزی – روزنامه – اتاقهای پاک و بدون سیگار – آسانسور – پذیرش و تحویل سریع – گاوصندوق – انبار بار و چمدان – تهویه – بار – باغ – اتاقهای ضد صدا – گرمایش – منطقه بدون سیگار و بوفه می باشد .هتل رنایسانس بیجینگ کاپیتال پکن

هتل رنایسانس بیجینگ کاپیتال (Renaissance Beijing Capital Hotel ) با ۵۳۱ اتاق لوکس و راحت مکان مناسبی برای اقامت در پکن چین می باشد .
امکاناتی عالی از سوی هتل رنایسانس بیجینگ کاپیتال برای ارائه به میهمانان در نظر گرفته شده که این هتل را به یکی از گزینه های انتخابی در سفر به پکن تبدیل کرده است .
امکانات رفاهی و تفریحی هتل رنایسانس بیجینگ کاپیتال پکن شامل ماساژ ، سونا ، مرکز سلامت و آبگرم ، حمام ترکی و بخار ، استخر سر پوشیده می باشد که با اقامت در این هتل بی نظیر از آن ها بهره مند خواهید شد .علاوه بر این امکانات می توانید در مرکز بدنسازی هتل به فعالیت های ورزشی بپردازید.
در کنار اتاق های عادی امکانات اتاق VIPمانند اتاق و امکانات برای معلولین نیز تدارک دیده شده است .
اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل رنایسانس بیجینگ کاپیتال پکن موجود ميباشد که بواسطه آن امکان برگزاری هرگونه جلسه و ضیافتی مهیا شده است .
قبل از رفتن به خرید سری به صرافي هتل بزنید تا مبلغ مورد نیاز خود را تامین کنید .
حتی امکان کرایه اتومبیل نیز از سوی هتل رنایسانس بیجینگ کاپیتال پکن برای راحتی مهمانان در نظر گرفته شده است .
سایر امکانات هتل رنایسانس بیجینگ کاپیتال پکن شامل خانه داری – لباسشویی – خشکشویی – اتو کشی- صرافی – فکس و کپی – مرکز تجارت – دستگاه خودپرداز – خدمات تهیه بلیط – رستوران – پذیرش شبانه روزی – روزنامه – اتاقهای پاک و بدون سیگار – آسانسور – پذیرش و تحویل سریع – گاوصندوق – انبار بار و چمدان – تهویه و بار می باشد .
هتل اینترکنتیننتال بیجینگ بیچن پکن

اگر به چین سفر نموده اید و قصد اقامت در پکن را دارید هتل اینترکنتیننتال بیجینگ بیچن (InterContinental Beijing Beichen ) با داشتن ۳۳۷ اتاق لوکس و راحت و امکاناتی بی نظیر و پذیرش شبانه روزی یکی از گزینه های انتخابی شماست .
اتاق های هتل تمام امکانات رفاهی و آسایشی را ارائه می دهند تا مهمانان رضایت کاملی داشته باشند .  
شيشه هاي دوجداره اتاق ها نيز از ورود هرگونه سر و صدا درهنگامي که شما چرت ميزنيد؛ جلوگيري ميکند.
اتاق و امکانات برای معلولین و سوئیت مخصوص تازه عروس نیز در هتل موجود می باشد .
امکانات رفاهی هتل اینترکنتیننتال بیجینگ بیچن پکن که با اقامت در هتل از آن بهره مند می شوید شامل ماساژ ، سونا ، مرکز سلامت و آبگرم ، استخر سر پوشیده و ایوان مخصوص حمام آفتاب می باشد.
اگر از آبتنی خسته شدید می توانید در فعاليت هايي نظير اسکي شرکت کنید و یا به کلوپ هتل با DJ بروید .
می توانید در کنار خانواده با استفاده از امکانات باربیکیو هتل مهمانی بگیرید .
خدمات نگهداری از اطفال جهت آسایش والدین در هتل ارائه می شود و همچنین هتل اینترکنتیننتال بیجینگ بیچن پکن با داشتن فروشگاه هاي متعدد به خود ميبالد.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.
اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد. برنامه گردش خود را نيز از ما بخواهيد.
از دیگر امکانات هتل اینترکنتیننتال بیجینگ بیچن پکن می توان به خانه داری – امکانات جلسه و ضیافت – لباسشویی – خشکشویی – صبحانه در اتاق – اتو کشی – صرافی – فروشگاه هدایا و سوغات – خدمات کفش و واکس – خدمات تورها – فکس و کپی – مرکز تجارت – خدمات تهیه بلیط – کرایه اتومبیل – سرویس مستخدم – پذیرش و ترخیص اختصاصی – رستوران و بوفه – روزنامه – بالکن – اتاقهای پاک و بدون سیگار – آسانسور – پذیرش و تحویل سریع – گاوصندوق – انبار بار و چمدان – تهویه – محل مخصوص کشیدن سیگار – بار – اتاقهای ضد صدا و گرمایش اشاره کرد .هتل بیجینگ رد وال گاردن پکن

یکی از مکان های اقامتی مناسب در سفر به پکن چین هتل بیجینگ رد وال گاردن (Beijing Red Wall Garden Hotel ) می باشد که با داشتن ۳۸ اتاق تمیز و راحت و ارائه امکاناتی مناسب و پذیرش شبانه روزی یکی از گزینه های ایده آل محسوب می شود .
در کنار اتاق های معمولی هتل بیجینگ رد وال گاردن پکن اتاق و امکانات برای معلولین و سوئیت مخصوص تازه عروس نیز وجود دارد .
می توانید در استخر هتل آبتنی کنید و از حمام آفتاب در ایوان مخصوص حمام آفتاب هتل لذت ببرید .
هتل بیجینگ رد وال گاردن پکن دارای باغ نیز می باشد که می توانید اوقات خوشی را در آن سپری کنید و همچنین هتل خدمات نگهداری از اطفال نیز ارائه می دهد .
حتی هتل بیجینگ رد وال گاردن پکن امکان اجاره دوچرخه را نیز برای گشت و گذار در اطراف فراهم نموده است .
در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت. اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.
دیگر خدمات و امکانات هتل بیجینگ رد وال گاردن پکن خانه داری – امکانات جلسه و ضیافت – ترانسفر فرودگاه – لباسشویی – خشکشویی – صبحانه در اتاق – اتو کشی – فروشگاه هدایا و سوغات – خدمات تورها – فکس و کپی – مرکز تجارت – خدمات تهیه بلیط – کرایه اتومبیل – سرویس مستخدم – سرویس ایاب و ذهاب (مشمول هزینه) – پذیرش و ترخیص اختصاصی – رستوران و بار – روزنامه – بالکن – اتاقهای پاک و بدون سیگار – پذیرش و تحویل سریع – گاوصندوق – انبار بار و چمدان – تهویه و گرمایش می باشد .هتل دی پرزیدنشال بیجینگ پکن

هتل دی پرزیدنشال بیجینگ (The Presidential Beijing ) با داشتن ۴۸۶ اتاق کاملا مجهز و راحت محلی مناسب برای اقامت در زمان سفر به پکن است .
با اقامت در هتل دی پرزیدنشال بیجینگ پکن می توانید از آبتنی در استخر سرپوشیده (تمام فصل) لذت ببرید و یا در جکوزی و سونا هتل اوقات خود را سپری کنید .
حتی خدمات ماساژ نیز برای راحتی و آرامش مهمانان در هنگام استراحت ترتیب داده شده است .
می توانید در اوقات فراغت به اتاق بازیهای کامپیوتری و یا کاریوکی هتل بروید و زمان شادی را با خانواده سپری کنید و علاقه مندان به فعالیت های ورزشی می توانند در فعاليت هايي نظير پينگ پنگ، بيليارد، ميني گلف شرکت کنند.
مرکز بدنسازی مجهزی در هتل پذیرای مهمانان می باشد و هتل همچنين دوچرخه به ميهمانان اجاره ميدهد.
فروشگاه های متعددی و يک صرافي در هتل دی پرزیدنشال بیجینگ وجود دارد .
در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت.برنامه گردش خود را نيز از هتل بخواهيد.
امکانات جلسه و ضیافت نیز در هتل تدارک دیده شده است و مي توانيد از خدمات زيبايي آرايشگاه هتل استفاده کنيد.
سایر امکانات هتل دی پرزیدنشال بیجینگ شامل اتاق و امکانات برای معلولین – خانه داری – ترانسفر فرودگاه – لباسشویی – خشکشویی – آرایشگاه – صبحانه در اتاق – اتو کشی – صرافی – فروشگاه هدایا و سوغات – خدمات کفش و واکس – بسته های نهار – خدمات تورها – فکس و کپی – مرکز تجارت – دستگاه خودپرداز – خدمات تهیه بلیط – کرایه اتومبیل – سرویس مستخدم – امکانات اتاق VIP – پذیرش شبانه روزی – روزنامه – اتاقهای پاک و بدون سیگار – آسانسور – پذیرش و تحویل سریع – گاوصندوق – انبار بار و چمدان – تهویه – محل مخصوص کشیدن سیگار – بار – گرمایش – رستوران و بوفه می باشد .هتل شانگری لا چاینا ورلد سامیت وینگ بیجینگ

هتل شانگری لا چاینا ورلد سامیت وینگ بیجینگ ( Shangri-La’s China World Summit Wing, Beijing ) با موقعیت جغرافیایی خوب و ارائه خدمات بي نظير و پذیرش شبانه روزی پذیرای مهمانان می باشد .
خدمات دوستانه کارکنان هتل موجب شده تا هتل گزینه ایده آل برای اقامت گردشگران پکن باشد .
هتل شانگری لا چاینا ورلد سامیت وینگ بیجینگ داراي ۲۷۸ اتاق مي باشد که تمامی اتاق ها مجهز به شيشه هاي دوجداره بوده و از ورود هرگونه سر و صدا به داخل اتاق جلوگیری می کنند و این اتاق های تمیز و راحت از امکانات آسایشی و رفاهی برخوردارند .
اتاق و امکانات برای معلولین و سوئیت مخصوص تازه عروس نیز در هتل وجود دارد .
امکانات رفاهی و تفریحی هتل شامل ماساژ ، جکوزی ، سونا ، مرکز سلامت و آبگرم و استخر سر پوشیده می باشد .
خدمات نگهداری از اطفال از سوی هتل ارائه می شود و والدین می توانند اوقات خود را در مرکز بدنسازی هتل به فعالیت های ورزشی بپردازند و اگر به ورزش تنیس علاقه دارند امکان آن در هتل مهیا شده است .
هتل شانگری لا چاینا ورلد سامیت وینگ بیجینگ با داشتن فروشگاه هاي متعدد به خود ميبالد و مهمانان به راحتی می توانند تمامی خرید های خود را در داخل هتل انجام دهند و همچنین يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.
از دیگر امکانات هتل شانگری لا چاینا ورلد سامیت وینگ بیجینگ می توان به خانه داری – امکانات جلسه و ضیافت – لباسشویی – خشکشویی – صبحانه در اتاق – اتو کشی – صرافی – فروشگاه هدایا و سوغات – خدمات کفش و واکس – خدمات تورها – فکس و کپی – مرکز تجارت – دستگاه خودپرداز – خدمات تهیه بلیط – کرایه اتومبیل – رستوران – روزنامه – اتاقهای پاک و بدون سیگار- آسانسور – پذیرش و تحویل سریع – گاوصندوق – انبار بار و چمدان – تهویه – محل مخصوص کشیدن سیگار – بار – اتاقهای ضد صدا و گرمایش شاره کرد .هتل بیجینگ ماریوت وست پکن

هتل بیجینگ ماریوت وست پکن ( Beijing Marriott Hotel West ) با ۱۶۹ اتاق و ارائه امکاناتی مناسب پذیرای گردشگران پکن چین می باشد .
اتاق های هتل بیجینگ ماریوت وست پکن کاملا مجهز بوده که در کنار اتاق های معمولی امکانات اتاق VIP شامل اتاق و امکانات برای معلولین و اتاق های خانوادگی نیز وجود دارد .
در کنار استراحت در هتل می توانید در اوقات فراغت از آبتنی در استخر سرپوشیده هتل لذت ببرید و هتل بیجینگ ماریوت وست پکن با ارائه خدمات نگهداری از اطفال می تواند سفر راحت تری را برای والدین بسازد .
اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل بیجینگ ماریوت وست پکن موجود ميباشد.در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه نیز در اختيارشان قرار خواهد گرفت.
هتل بیجینگ ماریوت وست پکن با پذیرش شبانه روزی و داشتن فروشگاه هدایا و سوغات سعی در فراهم نمودن اقامتی فوق العاده برای مهمانان دارد تا به راحتی بتوانند تمامی خرید ها را در داخل هتل انجام دهند .
رستوران هتل با سرو غذاهای عالی در تمام وعده های غذایی پذیرای مهمانان می باشد .
سایر امکانات هتل بیجینگ ماریوت وست پکن خانه داری – امکانات جلسه و ضیافت – ترانسفر فرودگاه – لباسشویی – خشکشویی – اتو کشی – مرکز تجارت – خدمات تهیه بلیط – روزنامه – اتاقهای پاک و بدون سیگار – آسانسور – پذیرش و تحویل سریع – گاوصندوق – انبار بار و چمدان – فروشگاه در هتل – تهویه – بار و گرمایش می باشد .هتل مارکو پولو پارکساید بیجینگ پکن

اگر به دنبال اقامتي لوکس به همراه امکانات بسيار ويژه اي هستید و می خواهید در سفر به پکن چین آرامش داشته باشید هتل مارکو پولو پارکساید بیجینگ (Marco Polo Parkside, Beijing ) با ارائه خدمات بی نظیر اقامتی فوق العاده را به شما هدیه می دهد .
هتل مارکو پولو پارکساید بیجینگ پکن داراي ۳۱۵ اتاق مي باشد که تمامی اتاق ها به امکانات رفاهی کاملی مجهز می باشند .
حتی اتاق های ویژه شامل اتاق و امکانات برای معلولین نیز موجود می باشد .
امکانات رفاهی هتل مارکو پولو پارکساید بیجینگ پکن شامل ماساژ ، جکوزی ، سونا ، مرکز سلامت و آبگرم ، استخر سر پوشیده می باشد .
در کنار استراحت و آبتنی سرویس نگهداری کودکان هتل نیز این امکان را فراهم می سازد تا والدین اقامت راحت تری داشته باشند .
مهمانان می توانند در مرکز بدنسازی هتل مارکو پولو پارکساید بیجینگ پکن به فعالیت ورزشی بپردازند و زمين گلف نیز برای علاقه مندان به این ورزش در هتل وجود دارد . مي توانيد از خدمات زيبايي آرايشگاه هتل استفاده کنيد.
در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت و خدمات تورها نیز در دسترس مهمانان قرار داده شده تا برنامه گردش فوق العاده ای در زمان سفر داشته باشند .
اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد که امکان برگزاری انواع مراسم و همایش ها را ایجاد کرده است .
هتل مارکو پولو پارکساید بیجینگ پکن با داشتن فروشگاه هاي متعدد به خود ميبالد و با وجود يک صرافي در هتل می توانید به خریدتان ادامه دهید .
از دیگر امکانات هتل مارکو پولو پارکساید بیجینگ پکن می توان به خانه داری – امکانات جلسه و ضیافت – ترانسفر فرودگاه – لباسشویی – خشکشویی – آرایشگاه – صبحانه در اتاق – اتو کشی – صرافی – خدمات کفش و واکس – فکس و کپی – مرکز تجارت – دستگاه خودپرداز – کرایه اتومبیل – رستوران – پذیرش شبانه روزی – روزنامه – اتاقهای پاک و بدون سیگار – گاوصندوق – انبار بار و چمدان – بار و گرمایش اشاره کرد .هتل آسکات رافلس سیتی بیجینگ پکن

در منطقه Dongcheng پکن در چین هتل آپارتمان مجلل آسکات رافلس سیتی بیجینگ (Ascott Raffles City Beijing ) با امکاناتی مناسب پذیرای گردشگران پکن می باشد .
با اقامت در هتل آسکات رافلس سیتی بیجینگ پکن می توانید از جاذبه های متعدد توریستی از قبیل شهر ممنوعه دیدن نمائید و به دلیل موقعیت عالی هتل که توسط اماکن متنوع تجاری، تفریحی و پذیرایی احاطه شده به راحتی می توانید به مکان های گردشگری شهر پکن بروید و از سفر خود لذت ببردید .
همچنین هتل آسکات رافلس سیتی بیجینگ پکن به پایانه حمل و نقل Dongzhimen بسیار نزدیک بوده و بدین ترتیب دسترسی به اقصی نقاط شهر را آسان ساخته است.
واحدهای اقامتی هتل آسکات رافلس سیتی بیجینگ پکن شامل واحدهای یک تا سه خوابه بوده که به سبک مدرن آراسته شده اند و دارای آشپزخانه کاملا مجهز، حال و پذیرایی، تلویزیون LCD، استریو خانوادگی مارک BOSE و اینترنت رایگان و پر سرعت ، تهویه و گرمایش می باشند .
حتی این واحد های بسیار لوکس چشم انداز دیدنی استخر را به میهمانان ارائه میدهد .
با اقامت در هتل آسکات رافلس سیتی بیجینگ پکن می توانید لحظات خوشی را با آبتنی در استخر سرپوشیده و گرم و یا جکوزی سپری کنید .
حتی برای علاقه مندان به فعالیت های ورزشی نیز مرکز کاملا مجهز بدنسازی در هتل تدارک دیده شده است .
میهمانان کم سن و سال نیز میتوانند در زمین بازی و استخر کودکان هتل ، غرق در تفریح و شادی شوند.
از دیگر امکانات هتل آسکات رافلس سیتی بیجینگ پکن می توان به مرکز تجارت – پذیرش شبانه روزی – روزنامه – اتاقهای پاک و بدون سیگار – آسانسور و پذیرش و تحویل سریع اشاره کرد .هتل ماریوت سیتی وال پکن

اگر برای اقامتی فوق العاده در پکن به دنبال هتلی با امکاناتی مناسب هستید هتل بیجینگ ماریوت سیتی وال (Beijing Marriott Hotel City Wall ) یکی از بهترین گزینه های اقامتی برای سفر به پکن چین می باشد .
هتل بیجینگ ماریوت سیتی وال با ارائه امکاناتی بی نظیر و اقامت لوکس از میهمانان خود استقبال میکند.
هتل ماریوت سیتی وال پکن دارای اتاقهای بزرگ می باشد که از شیشه های دو جداره و اتاقهای ضد صدا ، تلویزیون با گیرنده ماهواره، بالکن ، میز کار ، سیستم تهویه مطبوع و گرمایش برخوردار میباشند و در کنار این امکانات جهت فراهم کردن اسباب آرامش و سرگرمی مهمانان امکانات و خدمات تفریحی شامل کاریوکی ، مرکز آب گرم، استخر سرپوشیده گرم ، جکوزی، استخر شیرجه، اتاق بخار و سونا ، حمام درمانی و مرکز سلامت جهت معالجات صورت و بدن با مرکز آب گرم Quan نیز برای استفاده مهمانان مهیا شده اند .
هتل ماریوت سیتی وال پکن در کنار امکانات ذکر شده مرکز بدنسازی نیز برای علاقه مندان به فعالیت های ورزشی تدارک دیده است .
در کنار اتاق های لوکس هتل بیجینگ ماریوت سیتی وال اتاق و امکانات برای معلولین و سوئیت مخصوص تازه عروس نیز وجود دارد .
میهمانان میتوانند در ۵ رستوران و بار موجود در هتل ماریوت سیتی وال پکن از صرف خوراکهای آسیایی، چینی، ایتالیایی و غربی لذت ببرند .
حتی هتل سرویس نگهداری کودکان نیز برای راحتی والدین تدارک دیده است .
علاوه بر امکانات فوق، پارکینگ رایگان هتل نیز در اختیار میهمانان قرار گرفته است. هتل کمی پیاده تا ایستگاه راه آهن پکن فاصله دارد.
از دیگر امکانات هتل ماریوت سیتی وال پکن می توان به خانه داری – امکانات جلسه و ضیافت – لباسشویی – خشکشویی – صبحانه در اتاق – اتو کشی – صرافی – خدمات کفش و واکس – بسته های نهار – خدمات تورها – فکس و کپی – مرکز تجارت – دستگاه خودپرداز – خدمات تهیه بلیط – کرایه اتومبیل – امکانات اتاق VIP – – پذیرش شبانه روزی – اتاقهای پاک و بدون سیگار – آسانسور – پذیرش و تحویل سریع – انبار بار و چمدان – تهویه – محل مخصوص کشیدن سیگار و … اشاره کرد .هتل ماریوت نرتایست پکن

اگر به دنبال هتلی در مرکز منطقه تجاری Chaoyang پکن هستید و اقامتی لوکس در فکر شماست هتل بیجینگ ماریوت نرتایست (Beijing Marriott Hotel Northeast) با اتاقهایی به چشم انداز شهر محل مناسبی برای اقامت می باشد .
دسترسی میهمانان به فرودگاه بین المللی پکن به دلیل قرار گرفتن ایستگاه متروی Sanyuanqiao در چند قدمی هتل بسیار آسان شده است .
اتاق های هتل ماریوت نرتایست پکن دارای امکاناتی نظیر تلویزیون های LCD 42 اینچی و تلویزیون با کانالهای شهری ، حمام مجهز به وان بزرگ و دوش مجزا ، گاوصندوق ، تهویه ، نظافت شبانه روزی و سایر امکانات رفاهی می باشند .
اتاقها همچنین به شارژر ipod و یک آبخوری کوچک مجهز میباشند.
مهمانان می توانند در زمان اقامت خود درهتل بیجینگ ماریوت نرتایست از امکانات رفاهی و تفریحی نظیر استخر گرم سرپوشیده، مرکز آب گرم ، جکوزی، اتاق بخار و حمام درمانی ، خدمات ماساژ، معالجات صورت و بدن مرکز آب گرم Quan بهره مند شوند .
حتی مرکز بدنسازی نیز در هتل وجود دارد .
رستورانها درهتل ماریوت نرتایست پکن با سرو انواع خوراکهای چینی، هندی، آسیایی و بین المللی از میهمانان پذیرایی میکنند.
سایر امکانات و خدمات هتل بیجینگ ماریوت نرتایست شامل اتاق و امکانات برای معلولین – خانه داری – امکانات جلسه و ضیافت – لباسشویی – خشکشویی – اتو کشی – صرافی – فکس و کپی – مرکز تجارت – دستگاه خودپرداز – کرایه اتومبیل – پذیرش شبانه روزی – روزنامه – اتاقهای پاک و بدون سیگار – آسانسور – پذیرش و تحویل سریع – فروشگاه در هتل و بار می باشد .هتل دابلتری بای هیلتون پکن

درمنطقه مرکزی تجاری پکن در مجاورت خیابان پر زرق و برق Financial Street ، هتل دابلتری بای هیلتون بیجینگ (Doubletree by Hilton Beijing ) واقع شده و اقامت مجللی را به همراه خدمات دوستانه وامکانات رفاهی بی نظیر به مهمانان عرضه می کند .
موقعیت عالی هتل دابلتری بای هیلتون پکن امکان بازدید اماکن متعدد دیدنی از قبیل میدان Tiananmen، شهر ممنوع و معبد فلک را به آسانی مهیا کرده است .
اتاق های هتل دابلتری بای هیلتون پکن که با سبک مدرن طراحی و تزئین شده اند مجهز به تلویزیون LCD، اتصال MP3، گاوصندوق ، تهویه و گرمایش ، فضای کار جادار و نشیمن دنج و سرویس شبانه روزی می باشند .
سالن بدنسازی ، خدمات ماساژ ، جکوزی ، سونا ، مرکز سلامت و آبگرم و استخر سر پوشیده برای رفاه حال و آرامش مهمانان در هتل دابلتری بای هیلتون بیجینگ تدارک دیده شده است .
دو رستوران هتل دابلتری بای هیلتون پکن با سرو خوراکهای خوشمزه چینی وهمچنین اروپایی و خطه جنوب شرق آسیا از مهمانان پذیرایی می کنند .
از دیگر امکانات هتل میتوان به مرکز اداری و باغ بام – سرویس نگهداری کودکان- اتاق و امکانات برای معلولین – خانه داری – امکانات جلسه و ضیافت – لباسشویی – خشکشویی – صبحانه در اتاق – اتو کشی – صرافی – فروشگاه هدایا و سوغات – فکس و کپی – مرکز تجارت – دستگاه خودپرداز – کرایه اتومبیل – پذیرش شبانه روزی – اتاقهای پاک و بدون سیگار – آسانسور- انبار بار و چمدان – فروشگاه در هتل و بار اشاره کرد .هتل کراون پلازا سان پالاس بیجینگ

پكن يا بیجینگ پایتخت پرجمعیت ترین كشور دنیا، مركز جمهوري خلق چين و يكي از شهرهاي مشهور و كهن دنيا مي باشد كه داراي قدمتي سه هزار ساله است. هتل کراون پلازا سان پالاس بیجینگ یکی از هتل های معروف این شهر است که بسیار دیدنی است.
هتل کراون پلازا سان پالاس بیجینگ در منطقه aiyanggongT، و تنها در فاصله یک کیلومتری مرکز بین المللی نمایشگاه های شهر پکن قرار گرفته است. مناظر و چشم اندازهاي زيباي شهر پكن دارا بودن آب و هواي اقليمي گرم و نيمه مرطوب برخورداري از هر چهار فصل به صورت واضح و مشخص و سرشار از محصولات متنوع و گوناگون كه از ويژگي هاي بارز اين شهر مي باشد.    
هتل اقامتی را به همراه ۴ رستوران، یک استخر سرپوشیده، زمین تنیس و پارکینگ رایگان به میهمانان ارائه میدهد ، اتاق ها مدرن بوده و به حمام با دیوار شیشه ای، تلویزیون LCD و ماهواره ای، مینی بار، لوازم اتو، چای و قهوه ساز مجهز میباشند، میهمانان میتوانند در مرکز آب گرم، ماساژهای آرامش بخش دریافت نموده و یا تمرینات ورزشی روزانه خود را در سالن بدنسازی هتل از سرگیرند.
رستوران های هتل با سرو خوراکهای متنوع یوآنی، غربی، چینی، ایتالیایی و دریایی از میهمانان پذیرایی میکنند. سالن استراحت پیانو و تریای هتل نیز انواع نوشیدنی را ارائه می دهند. از جمله خدمات وامکاناتی که این هتل ارائه می دهد،فکس وکپی ،گاوصندوق،آسانسور ،سیستم تهویه هوا، خدمات کفش و واکس ، امکانات جلسه و ضیافت ،ا فروشگاه هدایا و سوغات ، اتاق و امکانات برای معلولین، است.
هتل کراون پلازا سان پالاس بیجینگ ۲۰۰ متر تا ایستگاه قطار درون شهری Guangximen و ۲۰ کیلومتر تا فرودگاه بین المللی پکن فاصله دارد.هتل هیلتون بیجینگ و هتل گوانگجو زلانگ از دیگر هتل های معروف شهر پکن می باشد.هتل جو ماریوت شانگهای چین

شانگهای شهر غول آسا و لبریز از جمعیت ، به شهر جنگل آسمان خراشها معروف است . شهر شانگهای به دو بخش توسط رودخانه تقسیم می‌شود همچنین این شهر بزرگ‌ترین شهر کشور چین و هشتمین شهر بزرگ جهان است.
هتل پنج ستاره جو ماریوت شانگهای اقامتی فوق العاده را به همراه چشم انداز زیبایی از شهر شانگهای برای مهمانان شهرش فراهم کرده است. هتل جو ماریوت از جمله هتل های برگزیده شهر شانگهای چین به شمار می رود.از دیگر هتل های معروف شهر شانگهای  چین هتل شانگهای ژانگ زیانگ است.
این هتل امکانات بی نظیری را به مهمانان خود ارائه می کند تا لحظات شاد و مفرحی داشته باشند.از جمله این امکانات می توان به لابی ،سونا ،کافی شاپ، خدمات خانه داري ،صندوق امانات اختصاصي ،ترانسفر رايگان فرودگاه اشاره کرد .همچنین گذراندن اوقات خوشی در بام این هتل و نوشیدن یک فنجان چای خاطرات به یاد ماندنی را به همراه خواهد داشت .
اگر علاقمند به ورزشهای آبی هستید ماساژ ،جکوزی ، استخر روباز ،سونا ،مرکز سلامت و آبگرم و استخر سر پوشیده در انتظار شماست.هتل جو ماریوت شانگهای چند قدم تا مراکز خرید خیابانهای باند و نانجینگ و ۵۰۰ متر تا میدان ملت فاصله دارد.
در رستوران این هتل انواع غذاهای چینی و محلی سرو می شود. . شبهاي شانگهاي از زيباترين شبهاي چين است. مسافران مي‌توانند سوار بر قايق و كشتي در طول رودخانه عظيمي كه شهر را به دو بخش شرقي و غربي تقسيم مي‌كند از چراغاني خيابان ها و ساختمان ها ،از شب اين شهر هزار رنگ ديدن كنند.
اتاقهای پاکیزه هتل جو ماریوت شانگهای بهترین مکان برای استراحت و آرامش می باشند.اتاقها از پنجره بزرگ قدی، تلویزیون LCD با کانالهای شهری، یخچال، و حمام با وان و دوش مجزا برخوردار می باشند.هتل هیلتون بیجینگ

یکی از هتل های مطرح در چین و در مرکز پکن هتل هیلتون بیجینگ است که یک هتل ۵ ستاره است و این یعنی این هتل از نظر امکانات، موقعیت و خدمات حرف اول را در میان هتل ها با ستاره های مختلف می زند. هتل تا فرودگاه بین المللی بیست دقیقه با خودرو فاصله دارد. از جمله جاذبه های گردشگری که در نزدیکی این هتل واقع است می توان به دان Tiananmen اشاره کرد. اتاق ها دارای بهترین امکانات هستند و از دکوراسیون عالی بهره می برند. این هتل از بهترین هتل های چین است از جمله امکانات این هتل می توان دفتر گردشگری، استخر سرپوشیده و رستوران های شبانه روزی – خانه داری – امکانات جلسه و ضیافت – لباسشویی – خشکشویی – آرایشگاه – صبحانه در اتاق – اتو کشی – صرافی – فروشگاه هدایا و سوغات – بسته های نهار – خدمات تورها – فکس و کپی – مرکز تجارت – دستگاه خودپرداز – خدمات تهیه بلیط – کرایه اتومبیل – سرویس مستخدم  را برشمرد. این هتل به طور شبانه روزی متظر مهمانان خود است. می توانید از خدمات نگهداری اطفال در این هتل استفاده کنید. افراد حساس نیز می توانند از اتاق های ویژه ی بدون دود سیگار و البته اتاق های مخصوص معلولین استفاده کنند در نهایت می توانید از فروشگاه هتل نیز استفاده کتید و هدایای خود را در آن جا خرید کتید. تعداد ۵ رستوران در هتل دایر است که به سرو انواع غذاهای بین المللی و محلی می پردازد.هتل گوانگجو زلانگ

هتل سه ستاره گوانگجو زلانگ واقع در گوانجگو چین به صورت شبانه روزی وباخدمات ویژه وامکانات استاندارد پذیرای شما مهمانان عزیز می باشد. هتل Guangzhou Xuelong، در منطقه پر شور و نشاط Tianhe واقع و در حدود ۱۰ دقیقه سواره تا نمایشگاه Pazhou فاصله دارد. هتل امکاناتی را از قبیل اینترنت رایگان، تماس رایگان شهری و پارکینگ رایگان –  لباسشویی – خشکشویی – اتو کشی – خدمات تورها – فکس و کپی – مرکز تجارت – خدمات تهیه بلیط  -مرکز اداری به میهمانان خود ارائه می دهد از خدمات ان می توان به پذیرش شبانه روزی – روزنامه – اتاقهای پاک و بدون سیگار – آسانسور – انبار بار و چمدان – تهویه اشاره کرد. این هتل یکی از بهترین هتل های چین است

هتل تقریبا ۳۰۰ متر تا مجموعه ورزشی Tianhe و بازار کامپیوتر آن فاصله دارد. ایستگاه راه آهن گوانگژو و فرودگاه بین المللی Baiyun نیز هر یک به ترتیب ۶ و۳۰ کیلومتر تا هتل فاصله دارند اتاقها راحت بوده و از کف پارکت، طراحی مدرن، سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون LCD و حمام برخوردار بوده و با رنگ روشن رنگ امیزی شده اند. از دیگر امکانات هتل میتوان به اتاق بازی mah-jong، دفتر گردشگری و تهیه بلیط اماکن دیدنی شهر اشاره کرد. یک کافی شاپ، سوپر مارکت و رستوران سنتی چینی در ۱۰۰ متری هتل قرار گرفته اند.

هتل شانگهای ژانگ زیانگ چین


هتل چهار ستاره شانگهای ژانگ زیانگ واقع در شانگهای چین به صورت شبانه روزی وباخدمات ویژه وامکانات استاندارد پذیرای شما مهمانان عزیز می باشد. هتل Days Hotel Shanghai، در خیابان Zhongxing و به فاصله ۲ کیلومتری از ایستگاه راه آهن Xinke قرار گرفته است.   این هتل یکی از هتل های چین است. اتاقها به سیستم تهویه مطبوع، گاوصندوق اختصاصی، مینی بار، چای و قهوه ساز مجهز می باشد. اتاقها به صورت شبانه روزی نظافت میشوند. هتل از اتاق وامکانات ویژه برای معلولین نیز برخوردار می باشد.  هتل یک سالن اداری، یک اتاق mah-jong و یک ورزشگاه را نیز در اختیار علاقه مندان قرار داده است. میهمانان میتوانند در سالن تفریح به بازی بیلیارد و تنیس روی میز مشغول شوند. هتل به میهمانان خود امکاناتی را از قبیل اینترنت رایگان، تلویزیون LCD با گیرنده ماهواره و پارکینگ رایگان ارائه میدهد.خدمات هتل شامل خانه داری – امکانات جلسه و ضیافت – لباسشویی – آرایشگاه – صرافی – خدمات تورها – فکس و کپی – مرکز تجارت – دستگاه خودپرداز – خدمات تهیه بلیط و..می باشد. .برای رفاه واسایش حال شما مهمانان عزیز از اسانسور-گاوصندوق-محل مخصوص سیگارکشیدن-انبار بار وچمدان –  فروشگاه در هتل – تهویه – بار  و..تعبیه شده است. رستوران هتل نیز با سرو انواع خوراکهای کانتونیایی و غربی از میهمانان پذیرایی میکند. هتل حدود ۱۳ کیلومتر تا فرودگاه بین المللی Pudong شهر شانگهای فاصله دارد.

(منبع: وب سایت گردشگرها)

مراکز خرید چین

شهرشانگهای به بهشت خرید یا پاریس شرق معروف است بنابراین حیف است که درسفر به چین مراکز خرید این شهر را از دست بدهید. مراکز خرید شانگهای به طور مشخص به چهارناحیه یا خیابان تقسیم می شوند که عبارتند از خیابان نانجینگ رود ، خیابان نانجینگ رود شرقی ، خیابان نانجینگ رود غربی ومراکزوخیابان های متفرقه خیابان نانجینگ رود. در ادامه به معرفی این مراکز خرید می پردازیم.

خیابان نانجینگ

نانجینگ رود ازدیرباز ازجمله مراکز درجه یک خرید درچین و شانگهای بوده است که دارای مجموعه گسترده و متنوعی ازمغازه ها وفروشگاه هاست . این خیابان درواقع بهترین ومعروفترین خیابان درکشور چین است. این خیابان که از اوایل قرن بیستم شکل گرفته است انواع و اقسام مغازه های مختلف را درخود جای داده است. که برخی دارای عمری چندصدساله وبرخی مدرن ونوهستند که با وجود داشتن رقیبان سرسخت هرروز پررونق تروموفق ترند.

خیابان هوای های

ازدیگر خیابانهای شانگهای که شهرتی کمترازنانجینگ ندارد خیابان Huaihai است. این خیابان که به ظرافت وریزه کاری معروف است شعبه هایی ازمارک های بین المللی رادرخودجای داده است .مراکز خرید Parkson وMaison نمونه هایی ازمعتبرترین آن ها هستند.


خیابان سیچوان شمالی

اگربه دنبال خرید لباس های ارزان قیمت هم هستید حتما سری به فروشگاه های خیابان North Sichuan مرکزی که کالاهای ارزان قیمت را به شما ارائه می کند ، بزنید.

خیابان تبت مرکزی

این خیابان که محل عرضه انواع غذا و امکانات توریستی است یکی دیگر از خیابان های معروف شانگهای است.

مرکزخرید پارکسون

مرکز خرید پارکسون درخیابان هوای های واقع شده است . دراین مرکز خرید می توانید اجناس با کیفیت را به قیمت مناسب خرید کنید. دراین مرکز انواع برندها با قیمت مناسب را می توانید پیدا کنید.

میسون مد

اشرافی ترین مغازه درخیابان هوای های است که درشماره ۱۳۱۲ آن واقع شده است. خیابان هوای های نیمی از شهرت خود رامدیون این مرکز خرید است که مطرح ترین برندهای دنیا نظیرGucci، Ferragamo ، Hugo Boss ، Bally ، Kenzo و…درآن وجود دارند.


شهر خرید یویوان (Yuyuan Shopping City )

مرکزانواع اجناس خاص چینی است ، در این مجموعه انواع جنس از اجناس کوچک و جزئی گرفته تا صنایع دستی محلی و اجناس خاص آنتیک را می توان یافت.

 
شهر خرید ژوجیاخویی ( Xujiahui Shopping City )

این میدان بزرگ فروشگاه های متعددی با انواع اجناس با قیمت های متوسط را درخود جای داده است.


شهر خرید جدید شانگهای ( Shanghai New Shopping City )

انواع امکانات وتسهیلات را در ابعاد بزرگ درخود جای داده است. انواع خرده فروشی ها نیز در خروجی آن وجود دارد.


 شهر بی خواب جیالی (Jiali Sleepless City )

شهر بی خواب جیالی ،یک مرکز پرهیاهو به شمار می رود که مانند یک مروارید درخشان در ساحل ، درست روبروی ایستگاه قطار شهر شانگهای و خط مترو شماره ۱ شانگهای واقع شده است .

(منبع: وب سایت یران گزت)